21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

13.000 EUR

Schilderij, G. de Laportille 1006
Schilderij, G. de Laportille

2.000 EUR

Constant Artz 1016
Constant Artz

700 EUR

Schilderij, schepen 1032
Schilderij, schepen

650 EUR

H. Schouten, koeien-hoedster 1053
H. Schouten, koeien-hoedster

585 EUR

A.C. van Noort 1046
A.C. van Noort

575 EUR

Hendrik Schaap 1211
Hendrik Schaap

550 EUR

Schilderij, Lieste 1010
Schilderij, Lieste

500 EUR

A.C. van Noort 1163
A.C. van Noort

475 EUR

Pietro Armati, Italiaans berglandschap 1459
Pietro Armati, Italiaans berglandschap

475 EUR

Gustav de Smet 1463
Gustav de Smet

450 EUR

Schilderij, Westermann 1529
Schilderij, Westermann

450 EUR

Stähly 1013
Stähly

420 EUR

Schilderij, E.H. Sadé 1011
Schilderij, E.H. Sadé

400 EUR

Appel, gezicht 1303
Appel, gezicht

360 EUR

Hans Bulder 1277
Hans Bulder

350 EUR

Jan Cossaar 1342
Jan Cossaar

350 EUR

Russische School? 1147
Russische School?

330 EUR

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld 1189
Schilderij, 17e eeuws voorbeeld

325 EUR

Schilderij, Berry Brugman 1020
Schilderij, Berry Brugman

300 EUR

Frits Du Mes 1036
Frits Du Mes

300 EUR

Schilderij, Briels + boek 1062
Schilderij, Briels + boek

300 EUR

Frans Baayens 1090
Frans Baayens

300 EUR

Gouache, Jan Sierhuis 1249
Gouache, Jan Sierhuis

300 EUR