Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ivoren okimono 5821
Ivoren okimono

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Ivoren beelden 5802
2 Ivoren beelden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ivoren beeld, dame 5800
Ivoren beeld, dame

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Ivoren beelden 5817
2 Ivoren beelden

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Ivoren waaier 5810
Ivoren waaier

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ivoren paradijsvogels 5822
Ivoren paradijsvogels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren beeld 5808
Ivoren beeld

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ivoren leeuw 5816
Ivoren leeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ivoren houder 5805
Ivoren houder

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
14 Benen doodshoofdjes 5826
14 Benen doodshoofdjes

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Ivoren fotolijst 5813
Ivoren fotolijst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Delen ivoor 5811
4 Delen ivoor

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ivoren beeldje 5819
Ivoren beeldje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Ivoren figuren 5835
3 Ivoren figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Delen ivoor 5825
2 Delen ivoor

Resultaat:

25 EUR