21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

1.950 EUR

Gestoken blaasbalg 2014
Gestoken blaasbalg

1.300 EUR

Antiek kistje 2066
Antiek kistje

1.100 EUR

Kromzwaard 2013
Kromzwaard

1.000 EUR

Chinese bronzen kruik 2119
Chinese bronzen kruik

650 EUR

Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2000
Oorkonde vrijmetselaar, scepter

480 EUR

Tuibeeld, vrouw 2443
Tuibeeld, vrouw

475 EUR

Kist, smeedijzeren beslag 2019
Kist, smeedijzeren beslag

440 EUR

2 Zwarte tafelstukken 2490
2 Zwarte tafelstukken

380 EUR

Mahonie schrijfkist 2067
Mahonie schrijfkist

375 EUR

Belgische plank barometer 2240
Belgische plank barometer

325 EUR

2 Bronzen kandelaren 2002
2 Bronzen kandelaren

300 EUR

Arabisch geweer 2078
Arabisch geweer

250 EUR

Arabisch geweer 2079
Arabisch geweer

250 EUR

Schild + Speer 2334
Schild + Speer

245 EUR

Grote ametist, ca. 10KG 2029
Grote ametist, ca. 10KG

220 EUR

Schild, helm en speer 2083
Schild, helm en speer

220 EUR

Pistool 2231
Pistool

220 EUR

Pistool 2234
Pistool

220 EUR

2 Wandkandelaars 2041
2 Wandkandelaars

200 EUR

Revolver, dubbelloops 2205
Revolver, dubbelloops

190 EUR

Schaakspel 2011
Schaakspel

185 EUR

Schuifslot 17e eeuw 2349
Schuifslot 17e eeuw

175 EUR

Horlogestandaard, 18e eeuw 2005
Horlogestandaard, 18e eeuw

160 EUR