Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Houten engel 5009
Houten engel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Boedha met stempel 5001
Boedha met stempel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Beeld, houten beer 5067
Beeld, houten beer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Maria + Petrus 5008
Maria + Petrus

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen condor 5024
Bronzen condor

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Houten Madonna 5070
Houten Madonna

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Afrikaans masker 5111
Afrikaans masker

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Beelden, meisjes op stoel 5117
2 Beelden, meisjes op stoel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw op stoel 5028
Bronzen beeld, vrouw op stoel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen geit 5027
Bronzen geit

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen boedha 5103
Bronzen boedha

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bronzen boedha 5029
Bronzen boedha

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen dame 5077
Bronzen dame

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronsje, Keck 5104
Bronsje, Keck

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen liggende dame 5035
Bronzen liggende dame

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen arm 5044
Bronzen arm

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Bronzen kandelaars 5025
2 Bronzen kandelaars

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen kraai 5059
Bronzen kraai

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Bronzen vogel 5054
Bronzen vogel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Moren 5075
2 Moren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen engel 5045
Bronzen engel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, leeuw 5019
Bronzen beeld, leeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Moderne sculptuur 5026
Moderne sculptuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5055
Bronzen beeld

Resultaat:

80 EUR