Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Verzameling kaarten NL 2921
Verzameling kaarten NL

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Verzameling kaarten NL 2929
Verzameling kaarten NL

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Album met 350 kaarten 2907
Album met 350 kaarten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Hubers kaarten 2902
4 Hubers kaarten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Hubers kaarten 2904
4 Hubers kaarten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
15 Ongeopende jaarsets 2909
15 Ongeopende jaarsets

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
48 Kaarten Hengelo 2912
48 Kaarten Hengelo

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Album, 1e Dags enveloppen 2913
Album, 1e Dags enveloppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Album diversen 2957
Album diversen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Doosje, ca. 200 kaarten 2911
Doosje, ca. 200 kaarten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Verzameling postkaarten 2924
Verzameling postkaarten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Album Postzegelboekjes NL 2944
Album Postzegelboekjes NL

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Album Israël 2940
Album Israël

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Diverse stockboeken 2922
5 Diverse stockboeken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album Nieuw Zeeland 2926
Album Nieuw Zeeland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album, België 2927
Album, België

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album Zwitserland 2938
Album Zwitserland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album Vaticaan 2947
Album Vaticaan

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album Griekenland / Kreta 2956
Album Griekenland / Kreta

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album België 2933
Album België

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Album Joegoslavië / Albanië 2941
Album Joegoslavië / Albanië

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Album Verenigde Naties 2939
Album Verenigde Naties

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Album Tsjechoslowakije 2950
Album Tsjechoslowakije

Resultaat:

10 EUR