Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.
Notenhouten 18e eeuwse armleunstoel met getorste armleuningen en onderling verbonden poten (getorst). In goede originele staat 100x56x50cm.
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.
Vroeg 19e eeuws hoek-speeltafeltje voor Bridge etc. met prachtige intarsia (ook op het blad) met floraal decor in goede originele staat 75x80x80cm.
Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.