Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij naar Constant Artz
Resultaat: 160 EUR

Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U

Omgeving Johannes Rosierse
Resultaat: 150 EUR

Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U

E.J.Ligtelijn
Resultaat: 150 EUR

Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U

Andries Verleur
Resultaat: 135 EUR

Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U

Gerard Cornelis Krol, Usselo
Resultaat: 130 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Usselo 45x34cm. Cond.: U

Olieverf op linnen
Resultaat: 120 EUR

Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U

J. de Vos, polderlandschap met vissers
Resultaat: 115 EUR

J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U

Tom Ancone, bloemen op vaas
Resultaat: 100 EUR

Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U

Rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R

Hundertwasser
Resultaat: 100 EUR

Hundertwasser, gemengde techniek.

J. v.d. Laan, rozenstilleven
Resultaat: 100 EUR

J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U

Meindert Volkers
Resultaat: 100 EUR

Meinert Volkers (Enschede 1927 -), olieverf op paneel, zomers abstact landschap, 49x40cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met koeien, 40x60cm. Cond.: U

Pieter Scheen, blauw
Resultaat: 100 EUR

Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G

Landschap met figuren
Resultaat: 100 EUR

Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G

Hollands stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren. 50x60cm. Cond.: G

Hageman, polderlandschap
Resultaat: 100 EUR

Gesig. J. Hageman, polderlandschap 50x70cm. Cond.: M

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.

F.Leger
Resultaat: 90 EUR

Fernand Leger, litho op papier, 23/100, abstracte compositie, 26x36cm. Cond.: U

Denneboom, vrouwelijk naakt
Resultaat: 85 EUR

Bob Denneboom (1909-2001, pastel op papier, zittend naakt, 57x95cm. Cond.: U

Gerard Cornelis Krol, Usselermeer
Resultaat: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), pastel op papier, Usselermeer, 37x80cm. Cond.: U

P.A.Nijgh
Resultaat: 80 EUR

Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U

A. Coent
Resultaat: 80 EUR

Gesig. A. Coent 1918, olieverf op paneel, landschap. 38x46cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 75 EUR

Gesigneerd van Holten, olieverf op linnen, winterlandschap met figuren, 50x60cm. Cond.: G