Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...
2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G
Eikenhouten wandklokregelateurtje (Zaans klokje), uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West-Germany. Klokje afgewerkt met bronzen elementen 20e eeuw. Achterplaatje mist, 72x25x18cm. Cond.: G
Eikenhouten wandklok 80-er jaren. Komt nieuw uit de doos, nooit gebruikt. 80x32x13cm.
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Regelateur in eikenhouten kast ca. 1900/1920. Klok loopt goed en de kast is gaaf. De 3 ruitjes van de klok zijn facet geslepen. Uurwerk heeft een gongslag. 80x35x15cm.
Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R
Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.
Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R
regelateur in notenkleurige kast met zwart-witte wijzerplaat. R.A. Stinger fraai draaiwerk 95x33cm,
Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.
Antieke regelateur in notenhouten kast. Compleet met kuif ca. 1890. 95x40x19cm. Cond.: G
Houten regelateur - bimbam- wandklok Duits ca. 1930. 67x33x15cm.
Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G
Comtaise klok met harpslinger eind 20e eeuw naar Frans model. gemaakt in Nederland. met messing gedreven wijzerplaat, 1 deurtje zit los 140x28x15cm.