19e Eeuwse vuuvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.
Driedelig 19e eeuws klokkenstel met albast en koperwerk. 49x28x13cm. en 2x 39x32x11cm. Cond.: G
Tafelklok eind 19e eeuw, donker gebeitst, met porselein met romeinse cijfers,(slingerveer defect)halfuur slag op veer. 4 torentjes ontbreken.H.63 cm.(houtwerk min.gelijmt)
Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel. 27x15x15cm.
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Friesche stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Tafelklok Engeland ca. 1900. Gesigneerd Marlon en Gain. gedecoreerd met goudkleurige ornamenten. Goedlopend 47x28cm.
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Glaspendule Frankrijk ca. 1900 met kwikslinger. Marmer met messing ornamenten aan de zuilen. Bronzen adelaar met uitgestrekte vleugels. Goedlopend.
Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.
Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...
Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend
Bronzen met witmarmeren pendule. met sculpture van religieus vrouwfiguur Frankrijk ca. 1880. 55x42x17cm.
Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.
Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.
Twentse stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat. Kooiconstructie met messing pilaren, bevestigd met moeren en stijlen, dubbele bovenplaat.