Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken tafelklokje
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G

Reiswekker eind 20e eeuw.
Startprijs 120 EUR

Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.

Jaeger le Coultre klok
Resultaat: 116 EUR

Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...

Wandklok 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Frans wandklokje met emaille wijzerplaat ca. 1900 met mahonie omlijsting 32x26x13cm. Cond.: U

Notenhouten regelateur wandklok
Startprijs 150 EUR

Notenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 90x31x15cm.

Noten vrijslinger
Startprijs 150 EUR

Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.

Duitse regelateur
Startprijs 175 EUR

Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G

Eikenhouten regelateur
Startprijs 175 EUR

Eikenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 82x35x19cm.

Klokkenstel,bisquit
Startprijs 190 EUR

Driedelig bisquit porseleinen klokkenstel 20e eeuw. 25x22x8cm en 2x 29x18x11cm. Cond.: U

Wortelnoten tafelklokje
Startprijs 220 EUR

Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.

Frans Reiswekkertje
Startprijs 250 EUR

Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G

Franse bronzen pendule
Startprijs 250 EUR

Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.

Notenhouten regelateur
Startprijs 275 EUR

Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.

Friese staartklok
Resultaat: 270 EUR

Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.

Franse pendule ca. 1900
Startprijs 300 EUR

Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.

Kartelklok 19e eeuw.
Startprijs 350 EUR

Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U

Grote wandregelateur
Resultaat: 650 EUR

Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.

Klokje
Startprijs 350 EUR

Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.

Frans klokkenstel
Startprijs 375 EUR

Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.

Tafelklok
Startprijs 380 EUR

Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.

Mysterieus
Startprijs 380 EUR

Mysterieus grote sculptuur van brons,voorstellend dame met kelk ,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.

Franse kolompendule
Startprijs 400 EUR

Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).

Lenzkirch klok
Startprijs 425 EUR

Duitse vrijslinger ca. 1900. Notenhouten kast met kerfsnijwerk. Lenzkirch uurwerk, middendeel wijzerplaat vervangen 85x37cm.