Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mechelse secretaire
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...

Naaitafel/handwerktafeltje
Startprijs 500 EUR

Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.

Eikenhouten boekenkast
Startprijs 500 EUR

Massief eikenhouten boekenkast, onder met 5 laden, boven met 2 beglaasde deuren. ca. 1900, 102x47x194cm.

Massief iepenhouten dressoir
Startprijs 500 EUR

Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering. H 87 x 183 x 47cm.

Luikslakens secretaire 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G

Handbeschilderd kamerscherm
Resultaat: 600 EUR

4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.

Houten parkkinderwagen
Startprijs 550 EUR

Houten parkkinderwagen. Hollands 19e eeuw. Zeldzaam. 93x130x53cm.

Iepenhouten boekenkast
Resultaat: 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Mahoniehouten klepsecretaire
Startprijs 600 EUR

Mahoniehouten klepsecretaire. Duits biedermeier ca. 1850. 150x105x55cm.

3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G

6 Stoelen Art Deco stijl
Startprijs 600 EUR

6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.

Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR

Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.

1 Deurs kussenkast
Startprijs 650 EUR

1 Deurs Hollandse eikenhouten kussenkast 19e eeuw. Afgezet met ebbenhout. Kop van de kast is rijkelijk voorzien van snijwerk, zijkanten zijn gepaneeld. Cond.: G

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U

Meidenkast
Startprijs 800 EUR

Wortelnoten meidenkast met opzet, ca. 1880. Cond.: G, 97 x 137-186 x 50 cm.

Kapitale porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.

Eiken pastoorskast
Startprijs 800 EUR

Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-

Notenhouten boekenkastje
Startprijs 900 EUR

Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.

Chesterfield rundlederen bank
Startprijs 925 EUR

Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U

Marqueterie bureau
Resultaat: 835 EUR

Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G

Staphorster beschilderde hangvitrine
Startprijs 1.000 EUR

Staphorster beschilderde houten hangvitrine 18e eeuw. 82x92x23cm.

Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840
Startprijs 1.200 EUR

Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840, zeer fraai exemplaar. 97x48x67cm.

Hindeloopen beschilderd hangvitrine
Startprijs 1.250 EUR

Hindeloopen beschilderd houten hangvitrine 18e eeuw. 88x98x28cm.