Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...
Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.
Massief eikenhouten boekenkast, onder met 5 laden, boven met 2 beglaasde deuren. ca. 1900, 102x47x194cm.
Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering. H 87 x 183 x 47cm.
Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G
4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.
Houten parkkinderwagen. Hollands 19e eeuw. Zeldzaam. 93x130x53cm.
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Mahoniehouten klepsecretaire. Duits biedermeier ca. 1850. 150x105x55cm.
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G
6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.
1 Deurs Hollandse eikenhouten kussenkast 19e eeuw. Afgezet met ebbenhout. Kop van de kast is rijkelijk voorzien van snijwerk, zijkanten zijn gepaneeld. Cond.: G
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U
Wortelnoten meidenkast met opzet, ca. 1880. Cond.: G, 97 x 137-186 x 50 cm.
Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.
Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U
Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G
Staphorster beschilderde houten hangvitrine 18e eeuw. 82x92x23cm.
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840, zeer fraai exemplaar. 97x48x67cm.
Hindeloopen beschilderd houten hangvitrine 18e eeuw. 88x98x28cm.