04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Tuinset bergsteen
Resultaat: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Spaans geweer
Startprijs 375 EUR

Spaans geweer 19e eeuw met zilver en koper beslagen, frontlader, 155cm.

2 Wandornamenten,olifanten
Startprijs 400 EUR

2 Cloisonné vazen
Startprijs 400 EUR

Paar antieke cloisonné vazen, 19e eeuw,zwart,wit,blauw en rood en metaal glinstering . H.25cm.

Bijbel met dubbele zilveren sloten
Startprijs 425 EUR

Opgezette bok
Startprijs 600 EUR

Opgezette steenbok kop op houten tableau 19e eeuw. 106x65x66cm. Cond.: G

VERVALLEN UIT VEILING
Startprijs 650 EUR

Geweer damastlopen 19e eeuw. 118cm. Cond.: U

Duitse bijbel, 1707
Startprijs 700 EUR

Lutherbijbel, Leipzig 1707. Originele band met messing klampen

Statenbijbel, 1686
Startprijs 1.950 EUR

Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit