Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Spaans geweer 19e eeuw met zilver en koper beslagen, frontlader, 155cm.
Paar antieke cloisonné vazen, 19e eeuw,zwart,wit,blauw en rood en metaal glinstering . H.25cm.
Opgezette steenbok kop op houten tableau 19e eeuw. 106x65x66cm. Cond.: G
Lutherbijbel, Leipzig 1707. Originele band met messing klampen
Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit