Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Smeedijzeren wandlampen
Resultaat: 15 EUR

2 Smeedijzeren wandlampen gedecoreerd met accantusblad. Lamp is zwart met goudkleruige accenten. Eind 20e eeuw 58x34x18cm. Cond.: G

Staande lamp
Geen vanafprijs

Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G

Art Deco lampje
Resultaat: 45 EUR

Art Deco wandlampje in de Amsterdamse school-stijl met gebrandschilderd glas. Midden 20e eeuw. 18x25x20cm. Cond.: G

Antieke majolica hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U

Bureaulamp
Resultaat: 30 EUR

Messing bureaulamp met groen glas. 37x27x22cm. Cond.: U

Lamp als wagenwiel
Geen vanafprijs

Oude lamp gemaakt van een antiek wagenwiel ø73cm. Lamp heeft 5 fittingen

4 koperen hulzen
Resultaat: 10 EUR

4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke petroleumlamp,ca. 1900, met mondgeblazen voet en oude witte opaline kap. 52x ø 27cm.

Geelkoperen ketel
Geen vanafprijs

Grote geelkoperen ketel met tuit, deksel en hengsel, 23xø23cm.

Wierook vat
Resultaat: 45 EUR

Japans wierook vat met Foo hond ca. 1900

Set voor tingieten
Resultaat: 30 EUR

Tinnen setje om je eigen tinnen soldaatje te maken. Er zijn 14 malletjes, gietlepel en diverse broddjes bij. Cond.: U

2 petroleumlampen
Resultaat: 30 EUR

2 Staande petroleumlampen. 1x lamp met bronzen voet en wit opaline kap 60cm. 1x Lamp met bronskleurige voet en aardewerken bol met afbeelding van een molen. 54cm.

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm

Bestekdoos
Geen vanafprijs

39-Delig bestekset in originele cassette afkomsting uit West-Afrika. Bij de gehele set zijn de heften van hout in de vorm van een vogel en de zijkanten van messing. Cond.: G

Mesafleggers in doos+ marmeladepot
Resultaat: 10 EUR

12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal

Geelkoperen houtbak
Resultaat: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

1 Scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

5-Delige gietijzeren haardset
Resultaat: 30 EUR

5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G

Sierrek open haard
Geen vanafprijs

Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G

Dolk + Kris
Resultaat: 45 EUR

Antieke dolk en kris ca. 1920. Het heft van de dolk is gemaakt van messing en ivoor en de schede van hout (mist een stukje). L:34cm. De kris is Aziatisch waarvan de schede compleet gebrandschilderd en...

4 Flessen drank
Resultaat: 85 EUR

4 Flessen sterke drank: 1x Bruichladdich,Islay single malt Scotch whisky 10 years, 1x Highland park single malt scotch whisky,orkney islands12 years old,1x Bowmore islay single maly scotch whisky 12 y...

Knijpkat
Resultaat: 20 EUR

Oude knijpkat uit WO II. Gemaakt door Philips type 7424. Werkend en gaaf.

2 Replica pistolen + kris
Geen vanafprijs

2 Replica pistolen + kris

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm