5 Blauw porseleinen sierborden Chien Lung 18e eeuws , 2x gaaf, 2x haarscheur, 1x gelijmd ø22cm.
Grote Chinese 8-hoekige schotel 18e eeuw, met landschapsdecor 30,5x38cm. Cond.: G
2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.
Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U
Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw, rand is gerestaureerd 27,5x22cm.
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp is gaaf, schotel heeft 1 chipje. 15,5x26,5x20,5cm.
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp 1 chipje, schotel heeft 2 chipjes. 15,5x26,5x20,5cm.
6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U
Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.
Prachtig antiek ivoren beeld van een Aziatische dame . geheel prahctig uitgesneden en zeer fijn gedecoreerd. Beeld staand op een uitgesneden sokkel van tropisch hout ca. 1900. 32,5cm.