Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig kaststel Satsuma
Geen vanafprijs

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

Herrijzingsbord
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken herrijzings-/herinneringsbord van Fa. P.V.D. Ivorawerken Gouda. Uitgave C. Fortmann Den Haag nr. 154 met voorstelling van Nederland in 1918/1919. ø28cm. Cond.: U

4 Borden
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse aardewerken borden. 3x Petrus Regout flower garden ø26cm. 1x bord met voorstelling van 2 dames en 1 kind in het park. ø24,5cm. ca. 1900.

Kom
Resultaat: 20 EUR

grote aardewerken kom bedrukt met Aziatisch motief, gemerkt Walleringen ca. 1900 Cond.: G

Aardewerken kaststel
Geen vanafprijs

3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G

5 Delige lampetkan set
Geen vanafprijs

5 Delige lampetkan set bestaande uit lampetkan, schaal, pot, zeepbakje en kammenbakje, waarvan de laatste twee met deksel.

3 Delen keramiek
Resultaat: 5 EUR

3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland

Lladro, Pierrot
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Lladro, pierrot 27x20x16cm. Cond.: U

Copenhagen, vaas
Resultaat: 75 EUR

Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G

2x Royal Copenhagen
Resultaat: 100 EUR

2x Royal Copenhagen. 1 Meisje met gans 19cm. 1 Jongen met fruitmand 16cm. Cond.: U

2x Copenhagen, vissen
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

Copenhagen, patrijzen
Geen vanafprijs

Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold

Lladro, vrouw met bloemen
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met bloemen 23,5cm. Cond.: U

3x Copenhagen, 2 vaasjes en meisje
Geen vanafprijs

3x Royal Copenhagen porselein. 1x staand meisje Ameger girl standing, 20cm. 1x Vaas 10cm. 1x vaas 6cm. Cond.: U

2x Lladro meisje
Geen vanafprijs

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

Onderschotel met karaf
Resultaat: 5 EUR

Copier Leerdam onderschotel met karaf en 2 glazen. Met originele zwarte aardewerken onderschotel. Cond.: U

Kristallen gembercoupe
Resultaat: 90 EUR

Grote kristallen gembercoupe ca. 1900 met origineel deksel, kleine beschadigingen 43xø22cm.

6 Glaasjes en bonbonniere
Resultaat: 10 EUR

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

21-Delig servies
Geen vanafprijs

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

4 Familie Rose bordjes
Geen vanafprijs

4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.

Kaasplateau
Geen vanafprijs

Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.

6 Kop en schotels
Resultaat: 30 EUR

6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.