3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G
4 Diverse aardewerken borden. 3x Petrus Regout flower garden ø26cm. 1x bord met voorstelling van 2 dames en 1 kind in het park. ø24,5cm. ca. 1900.
grote aardewerken kom bedrukt met Aziatisch motief, gemerkt Walleringen ca. 1900 Cond.: G
3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G
3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland
Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
Grote kristallen gembercoupe ca. 1900 met origineel deksel, kleine beschadigingen 43xø22cm.
6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.