A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U
Pieter lodewijk Francisco Kluyver (Amsterdam 1816 - 1900), olieverf op linnen, bosgezicht met vrouwtje in de vaond 49x37cm. Cond.: G
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op linnen, boer met paardekar bij boerderij 30x40cm. Cond.: U
Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, landschap met kasteel en vrouw met korf voorzien van Heydenrijklijst 12x13,5cm. Cond.: U
Gesigneerd W.F. Hofker '45, aquarel op papier, Balinese schone 35x24cm. Cond.: G
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandsc...
Kasparus Karssen (Amsterdam 1810 - 1896 Biberich), gemengde techniek, stadsgezicht 32x25cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U
Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, romantisch landschap met wassende vrouwtjes voorzien van Heydenrijklijst 25x21cm. Cond.: U
J.Th.Abels (Amsterdam 1803 - 1866 Abcoude), aquarel op papier, nachtelijk landschap met figuren 31x20cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht 35x26cm. Cond.: U
Petrus Augustus Beretta (Rotterdam 1805 - 1866 Den Haag), olieverf op paneel, twee tjalken in een rivier met figuren. (Inclusief taxatierapport van Simonis +Buunk) 34,5x26,5cm. Cond.: U
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winterlandschap 20x28,5cm. Cond.: U
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U
W.C. Nakken (Den Haag 1835 - 1926 Rijswijk), aquarel op papier, boerenhoeve met paarden 54x35cm. Cond.: U
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U
J.J.v.d. Sande Backhuizen (Den Haag 1835 - 1925), aquarel op papier, landschap met koeien, herder en herderin 73x45cm.