Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Icoon
Resultaat: 220 EUR

Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900

"Boer naar kerk"
Geen vanafprijs

Onduidelijk gesigneerd, "Boer naar kerk"pastel op papier, 27x38 cm.,Cond:U

B. van Londen
Resultaat: 200 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U

Onbekend schilderij, landschap met figuur
Resultaat: 475 EUR

Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G

Olieverf schilderij
Resultaat: 100 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U

W. Bosman, landschap met boerderij
Geen vanafprijs

W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.

2 Aquarellen
Resultaat: 90 EUR

2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U

Ongesigneerd, herberginterieur
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R

Repelius
Resultaat: 100 EUR

Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U

Schilderij Hardy 1961
Geen vanafprijs

Gesigneerd Hardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 155 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U

Schmidt, aquarel
Geen vanafprijs

Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U

Aquarel, J. van der Linde
Resultaat: 100 EUR

Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U

Stilleven 50-er jaren
Geen vanafprijs

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

J. Pieneman
Geen vanafprijs

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U

Silvia Verschueren
Resultaat: 80 EUR

Silvia Verschueren, Vilvoorde 1954 België, pastel op papier, stilleven 50x60cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, de dinkel
Resultaat: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U

Jaap van Kregten boerderij met koeien
Resultaat: 40 EUR

Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U

2 Schoolplaten
Resultaat: 10 EUR

Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R

Bloemen
Resultaat: 25 EUR

B. Kolthe, olieverf op linnen, stilleven ca. 1920. 20x30cm. Cond.: U

Hans Bruns, Hamburg
Geen vanafprijs

Gesigneerd Hans Bruns Verso Hamburg, olieverf op linnen, stadsgezicht Hamburg 60x80cm. Cond.: R

Jaap van Kregten, herder met schapen
Resultaat: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x60cm. Cond.: R

Jaap van Kregten, Twentsch interieur
Resultaat: 45 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U

Zandophoping, Klaas
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Klaas, olieverf op paneel, zandophoging 50-er jaren, 22x16cm. Cond.: U