Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Abstract figuur
Resultaat: 60 EUR

Abstract figuur, dame in zittende houding op voetstuk. Massief hardhout palisander eind 20e eeuw. 28cm.

2 Bronzen vazen
Resultaat: 55 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 100 EUR

Afrikaans houten beeld

Bronzen vrouw aan ketting
Resultaat: 100 EUR

Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G

Afrikaanse sculptuur
Resultaat: 160 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Sculptuur
Startprijs 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Keizer
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur, Generaal Guan eind 20e eeuw, 25cm.

Apenkoning
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur China eind 20e eeuw. Patroon van het geluk 24cm.

Bronzen sigarenroker
Resultaat: 95 EUR

Bronzen abtrakte sculptuur en een sigarenrokende man. geheel rustend op een marmeren voet. 21e eeuw, gesigneerd Wayme Flagstaff, Cond.: U

Bronzen borstbeeld
Startprijs 110 EUR

Bronzen borstbeeldje op marmeren voet ca. 1880, h.:16cm.

Marmeren buste, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

Bronzen sculpture, mijnwerker
Startprijs 110 EUR

Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 120 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G

Bronzen beer
Startprijs 120 EUR

Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.

Bronzen golfspeler
Startprijs 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Porseleinen Guan Yin
Startprijs 120 EUR

Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.

Baccarat vaasje met brons
Startprijs 125 EUR

Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U

Bronzen waterdame
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G

Bronzen vogel,
Resultaat: 130 EUR

Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.