Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G
Gepatineerd bronzen beeld van mannelijk figuur voorstellende "De Smid" ca. 1930. Materiaal: compositie 35,5x15x13cm.
Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Bronz gepatineerde vrouw met hark ca. 1900 composiet. gesigneerd Waagen (Verso) en opschrift "L'Angelus" H.:73cm. Cond.: U
Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel
Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.
Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Bronzen sculptuur van een hond met kindje op de rug. Gemaakt door V. Chemin. Zeer gedetailleerd 19e eeuws. 15,5x19x9cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een bronstig hert. Frankrijk 19e eeuw, stukje van gewei mist. 32x33x15cm.
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U
Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.
Houten beeld 19e eeuws van een heilige met beschildering 108x41x29cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Sprokkelaarster", gemerkt Societet des Bronzes a Paris 46x18x15cm..
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U