Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Resultaat: 30 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 195 x 116 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed. Abstract floraal. Iets sleets. Afmeting: 195 x 116 cm. In redelijke staat.

Houtgestoken berggeit
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse houtgestoken berggeit. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Imari kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig goud Imari porseleinen kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

6x Oude Makkumse tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes oude Hollandse Makkumse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10,9 - 13 cm. In goede staat.

Dekselvaas, Azië
Resultaat: 30 EUR

Grote Imari porseleinen dekselvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Jade hanger/steen
Resultaat: 25 EUR

Grote jadehanger peervormig met aan de bovenkant een gesneden floraal decor. 5,5x3cm. In goede staat

3x Vergulde bestekdelen met emaille
Resultaat: 25 EUR

Drie vergulde bestekdelen, 925/000, met emaille. Een Deense kerstlepel met blauw emaille met gouden sterren. Jul 1964 MT.:A.Michelsen en 2 vleesvorkjes goldplated met blauw en rood emaille. MT.:David ...

Zilveren ring Smaragd
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met smaragd en zirconia's. Ring met in het midden een markiesvorm bezet met markiesvormig gefacetteerde smaragd voorzien van een rand met kleine zirconia's. ø59 breedte 24 mm

Zilveren ring peridot
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54

Horloge onder stolp
Resultaat: 25 EUR

Zakhorloge in stolp, ø 53mm, Chronometre De valssear. Mechanisch werkend.

Mechanisch horloge
Resultaat: 25 EUR

Goldplated mechanisch horloge, rechthoekig model met leder band. In goede staat.

Zeeuwse knoppen en armband
Resultaat: 25 EUR

Lot met zilver met Zeeuwse knoppen en een rinkelband. 4 losse knoppen, een dubbele speld met 2 knoppen en een oorhanger. De armband is versierd met krullen en floraal decor. totaal ca 23,2 gram.

Zilveren ronde broche met mozaïek
Resultaat: 25 EUR

Ronde zilveren broche, 925/000, versierd met een bloem gemaakt uit een mozaïek van parelmoer en turkoois. ø 36 mm. ca 7,9 gram. Tevens te dragen als hanger. In goede staat

Collier met hanger
Resultaat: 25 EUR

Bijzondere hanger met collier uit witmetaal. Vermoedelijk Afghanistan. 4,5x6,5cm.

Antieke bijbel met zilver slot
Resultaat: 25 EUR

Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...

Zilveren Maggi fles-houder
Resultaat: 25 EUR

835/000 Zilveren opengewerkte Maggi fleshouder met romantische voorstellingen. Circa 1940. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. 4 x 4 x 6 cm. Ca. 39 gr. In goede staat.

Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...

Bootje met zilver.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat

Dubbeltjesarmband
Resultaat: 25 EUR

Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.

Antieke landkaart
Resultaat: 25 EUR

Antieke landkaart 'Carte de Empire D. Allemagne par le S' Robert de Vaugoudy avec privilege 1756. Randschade. Buiten moetrand + scheur linksboven. Afmeting: 56 x 49 cm. In redelijke staat.

2x Lederen houders
Resultaat: 25 EUR

Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Tinnen bierpul, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.