Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Orrefors glazen
Resultaat: 40 EUR

Vijf stuks Orrefors design glazen met blauwe stam. Intermezzo, Zweden. 21e Eeuw. Afmeting:17 - 28 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Vijftien stuks oude/antieke glazen. Gegraveerd en met goudrand. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 40 EUR

Acht diverse glazen karaffen, onder andere Jugendstil etc. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke opaline vazen, 1880
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke roze opaline vazen met florale decors. Circa 1880. Eén chip. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

2x Kristallen dekselpotten
Resultaat: 35 EUR

Twee Boheems kristallen dekselpotten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø / 21 x 15 cm ø. In goede staat.

8x Kleine karaffen + stop
Resultaat: 35 EUR

Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

R. Rijsz, Glazen kunstobject.
Resultaat: 25 EUR

Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

4 Delen glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.
Resultaat: 20 EUR

Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.

2 Karaffen + kaasstolp
Resultaat: 15 EUR

Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.