Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Art Deco bakje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 925/000 Art Deco drie-kantig bakje op drie houten pootjes. Mexico, William Spratling, Taxco. Circa 1965. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 8,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000. Twee lage tafelkandelaren op ronde voet met getorst decor. Duits. Grootte 9x9cm. Totaal ca. 128 gram. Deukje in de rand, verder in goede staat.

Set zilveren lepels in cassette
Startprijs 90 EUR

Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...

Zilveren groentelepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures. Greep heeft breukje. Mr. J. W. Tarner - Amsterdam. jl: V: 1880. Afmeting: 26,5 cm. Gewicht: circa 77 gr. In goede sta...

12x Zilveren gebaksvorkjes + cassette
Resultaat: 100 EUR

Twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en steel met filetrand. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Circa 1930. In originele cassette, gemerkt J.H. Hoeting Hofleverancier Amsterdam. In goe...

6x Antieke zilveren flessenringen
Resultaat: 95 EUR

Zes bijzondere antieke 835/000 zilveren genummerde flessenringen met filet randen. Mr. R. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: ø 3 cm. Gewicht: circa 22 gr. In goede staat.

4x Zilveren sierkurken
Startprijs 80 EUR

Vier antieke 835/000 zilveren sierkurken met bijzondere scharnierende trekring. Mr. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: circa 8,5 cm. In goede staat.

2x Zilveren vorken, 1871
Startprijs 45 EUR

Twee 835/000 zilveren vorken. Rond model steel met kam. Mr. J.C.F. Bekkers - Groningen. jl: M: 1871. Afmeting: 19,5 cm. Gewicht: circa 84 gr. In goede staat.

6x Fruitmes met zilveren heft
Startprijs 60 EUR

Zes fruitmesjes met 925/000 zilveren heften. Sheffield. Twee maal 1919, vier maal 1920. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

2 Kandelaren, zilver en plated
Startprijs 25 EUR

Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.

Zilveren roomstel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...

2 Zilveren fazanten
Startprijs 380 EUR

Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat

4 Zilveren tafelkandelaren
Startprijs 120 EUR

Vier zilveren tafelkandelaren, 835/000, op ronde voet. ø8x8cm. MT.: Begeer, Utrecht jl.: X: 1932. Twee kandelaren aan de bovenzijde gedeukt, twee minimaal gedeukt. Verder in goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 110 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en ronddecor. Voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Schriek &Looren de Jong, Schoonhoven. jl.: M:1947. 19x11x6cm. ca 109 ...

Zilveren bonbonmandje met leeuwenkopjes
Startprijs 110 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en wieberdecor. Aan de zijkanten voorzien van leeuwenkoppen met draagoog. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. jl.: C:1912. 13,5x...

Zilveren plaquette op spiegel
Startprijs 50 EUR

Spiegel met zilveren plaquette, 925/000, met de afbeelding van een vrouw. MT.: 22 Ancona, Italië Grootte 10,5x13cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Zilveren beursje
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met rastergravering en schildjes met Biedermeier gravering. 10x16cm. met ketting. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven jl.: r:1876. In goede staat

Zilveren beursje
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met sterren, bloemen en waaiers. MT.: J.B. le Loup, Schoonhoven, 1852-1865. Voorzien van fraaie stoffen tas met bloemen. 10x17cm. In redelijk goede staat

Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en strakke steel met lijnbewerking. MT.: Zilverstad fabriek, Schoonhoven, jl.: d: 1963. 11 cm. ca 92 gram. In goede staat

Gouden parfumflacon
Resultaat: 60 EUR

Kristallen parfumflacon met geelgouden dop en kraag, 585/000. Peervormige flacon met slijpsel op ronde voet, deels afgebroken voorzien van gouden kraag en dop met bolle bewerking en graveerwerk. wat g...

Zilveren Engels servies, 3 delig
Startprijs 425 EUR

Zilveren theeservies, 925/000, 3 delig, Art Deco. Vierkant gecontourneerd model met theekan, melkkan en suikerbak versierd met een opgelegde strakke rand met blok en bloemdecor. MT.: Cooper Brothers ...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met floraal decor en eikels als knopjes. MT.: Firma Eldik, Zutphen bevestigd aan een jasseronketting. 16 cm. ca 84 gram. Voorzien van een zeer nette r...