Zilveren 925/000 Art Deco drie-kantig bakje op drie houten pootjes. Mexico, William Spratling, Taxco. Circa 1965. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000. Twee lage tafelkandelaren op ronde voet met getorst decor. Duits. Grootte 9x9cm. Totaal ca. 128 gram. Deukje in de rand, verder in goede staat.
Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...
Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures. Greep heeft breukje. Mr. J. W. Tarner - Amsterdam. jl: V: 1880. Afmeting: 26,5 cm. Gewicht: circa 77 gr. In goede sta...
Twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en steel met filetrand. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Circa 1930. In originele cassette, gemerkt J.H. Hoeting Hofleverancier Amsterdam. In goe...
Zes bijzondere antieke 835/000 zilveren genummerde flessenringen met filet randen. Mr. R. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: ø 3 cm. Gewicht: circa 22 gr. In goede staat.
Vier antieke 835/000 zilveren sierkurken met bijzondere scharnierende trekring. Mr. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: circa 8,5 cm. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren vorken. Rond model steel met kam. Mr. J.C.F. Bekkers - Groningen. jl: M: 1871. Afmeting: 19,5 cm. Gewicht: circa 84 gr. In goede staat.
Zes fruitmesjes met 925/000 zilveren heften. Sheffield. Twee maal 1919, vier maal 1920. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...
Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat
Vier zilveren tafelkandelaren, 835/000, op ronde voet. ø8x8cm. MT.: Begeer, Utrecht jl.: X: 1932. Twee kandelaren aan de bovenzijde gedeukt, twee minimaal gedeukt. Verder in goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en ronddecor. Voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Schriek &Looren de Jong, Schoonhoven. jl.: M:1947. 19x11x6cm. ca 109 ...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en wieberdecor. Aan de zijkanten voorzien van leeuwenkoppen met draagoog. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. jl.: C:1912. 13,5x...
Spiegel met zilveren plaquette, 925/000, met de afbeelding van een vrouw. MT.: 22 Ancona, Italië Grootte 10,5x13cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met rastergravering en schildjes met Biedermeier gravering. 10x16cm. met ketting. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven jl.: r:1876. In goede staat
Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met sterren, bloemen en waaiers. MT.: J.B. le Loup, Schoonhoven, 1852-1865. Voorzien van fraaie stoffen tas met bloemen. 10x17cm. In redelijk goede staat
Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en strakke steel met lijnbewerking. MT.: Zilverstad fabriek, Schoonhoven, jl.: d: 1963. 11 cm. ca 92 gram. In goede staat
Kristallen parfumflacon met geelgouden dop en kraag, 585/000. Peervormige flacon met slijpsel op ronde voet, deels afgebroken voorzien van gouden kraag en dop met bolle bewerking en graveerwerk. wat g...
Zilveren theeservies, 925/000, 3 delig, Art Deco. Vierkant gecontourneerd model met theekan, melkkan en suikerbak versierd met een opgelegde strakke rand met blok en bloemdecor. MT.: Cooper Brothers ...
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met floraal decor en eikels als knopjes. MT.: Firma Eldik, Zutphen bevestigd aan een jasseronketting. 16 cm. ca 84 gram. Voorzien van een zeer nette r...