Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Leerdam glas
Startprijs 60 EUR

Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

5x Copier Leerdam glas
Startprijs 80 EUR

Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Copier Leerdam schaal
Startprijs 60 EUR

Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.

Glazen Art Deco vaas
Resultaat: 190 EUR

Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.

Blauw glazen geruite cactuspot
Startprijs 40 EUR

Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Loetz-stijl vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gegraveerde wijnspoeler
Startprijs 175 EUR

18e - 19e Eeuwse grote glazen wijnspoeler met ranken, familiewapen en bloemenmand gegraveerd. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Vrijmetselaars glas met monogram
Resultaat: 320 EUR

Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.

Vaas/schaal, Willem Noyons
Startprijs 40 EUR

Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Grote gember coupes
Startprijs 200 EUR

Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.

Zes-delige likeur/bitterset
Startprijs 70 EUR

W.J. Rozendaal Kristalunie. Zes-delige likeur of bitterset. Eén glaasje kapot. Afmeting: 18 - 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Glazen drijf/sierschaal, 1930
Startprijs 60 EUR

Grote W.J. Roozendaal Kristalunie Maastricht schaal met tincraquele. Circa 1930. Afmeting: 8,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.

2x glazen Copier vazen, 1935
Startprijs 50 EUR

Twee Leerdam glazen bolvazen met tin craquele, 1935. Ontwerp A.D. Copier. Eén vaas heeft randschade, andere goed. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Grote mondgeblazen glazen
Startprijs 80 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Lot divers antiek kristal
Resultaat: 40 EUR

Lot divers antiek ruitkristal. Bestaande uit: Beschuithouder + onderschotel, chips. Een zeven-delige waaierkristallen verdeelschaal. Een waaierkristallen hengselschaal. En elf kristallen bordjes. Mini...

Gesign. glazen pijpvaas
Startprijs 350 EUR

Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Kristallen beschuitbus + onderschotel
Resultaat: 50 EUR

Prachtige antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel. 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Glas-in-lood raam
Startprijs 80 EUR

Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.

3x 19e eeuws glaswerk
Startprijs 60 EUR

Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.

Jugendstil glazen schaal
Startprijs 120 EUR

Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.

Bolvaas met tin craquele, 1930
Startprijs 60 EUR

W.J. Rozendaal Kristalunie bolvaas met tin craquele. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Swarovski tafelaansteker
Startprijs 55 EUR

Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.

Kunstglazen vaas
Startprijs 60 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas met dubbel gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Moderne kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Moderne kunstglazen vaas met twee dimensionale meerkleurige belijning. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.