Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
60 Resultaten
Kavel: 5500

Lot Leerdam glas

Startprijs 60 EUR

Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

5x Copier Leerdam glas

Startprijs 80 EUR

Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Copier Leerdam schaal

Startprijs 60 EUR

Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5503

Glazen Art Deco vaas

Resultaat: 190 EUR

Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.


Kavel: 5504

Blauw glazen geruite cactuspot

Startprijs 40 EUR

Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5505

2x Loetz-stijl vazen

Startprijs 100 EUR

Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5506

Gegraveerde wijnspoeler

Startprijs 175 EUR

18e - 19e Eeuwse grote glazen wijnspoeler met ranken, familiewapen en bloemenmand gegraveerd. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Vrijmetselaars glas met monogram

Resultaat: 320 EUR

Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

Vaas/schaal, Willem Noyons

Startprijs 40 EUR

Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5509

2x Grote gember coupes

Startprijs 200 EUR

Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5510

Zes-delige likeur/bitterset

Startprijs 70 EUR

W.J. Rozendaal Kristalunie. Zes-delige likeur of bitterset. Eén glaasje kapot. Afmeting: 18 - 22 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5511

Glazen drijf/sierschaal, 1930

Startprijs 60 EUR

Grote W.J. Roozendaal Kristalunie Maastricht schaal met tincraquele. Circa 1930. Afmeting: 8,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5512

2x glazen Copier vazen, 1935

Startprijs 50 EUR

Twee Leerdam glazen bolvazen met tin craquele, 1935. Ontwerp A.D. Copier. Eén vaas heeft randschade, andere goed. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5513

2x Grote mondgeblazen glazen

Startprijs 80 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5514

Lot divers antiek kristal

Resultaat: 40 EUR

Lot divers antiek ruitkristal. Bestaande uit: Beschuithouder + onderschotel, chips. Een zeven-delige waaierkristallen verdeelschaal. Een waaierkristallen hengselschaal. En elf kristallen bordjes. Mini...


Kavel: 5515

Gesign. glazen pijpvaas

Startprijs 350 EUR

Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5516

Kristallen beschuitbus + onderschotel

Resultaat: 50 EUR

Prachtige antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel. 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5517

2x Glas-in-lood raam

Startprijs 80 EUR

Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

3x 19e eeuws glaswerk

Startprijs 60 EUR

Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Jugendstil glazen schaal

Startprijs 120 EUR

Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5520

Bolvaas met tin craquele, 1930

Startprijs 60 EUR

W.J. Rozendaal Kristalunie bolvaas met tin craquele. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5521

Swarovski tafelaansteker

Startprijs 55 EUR

Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5522

Kunstglazen vaas

Startprijs 60 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas met dubbel gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Moderne kunstglazen vaas

Resultaat: 60 EUR

Moderne kunstglazen vaas met twee dimensionale meerkleurige belijning. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.