Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Joodse olielamp, Chanoeka
Startprijs 500 EUR

Antieke hollandse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 18e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.

Apothekers weegschaal, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.

Loevetein telefoon
Startprijs 300 EUR

Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !

Zeldzaam Chinees/Japans mes
Resultaat: 110 EUR

Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Polyfoon speeldoos, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vuurvergulde kandelaren
Resultaat: 375 EUR

Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Jugendstil tafellamp, 1910
Resultaat: 220 EUR

Antieke messing Jugendstil tafellamp met zweepslag lelie decor. Circa 1910. Afmeting: 39 x 22 cm ø. In goede staat.

Empire kandelaar met putti
Startprijs 140 EUR

Vergulde 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met putti. Circa 1860. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Messing kandelaar, 1870
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Tabaksdozen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR

Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke leem/roerklik? (scheepvaart)
Resultaat: 140 EUR

Antieke houtgestoken leem. Roerklik? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 10 x 36 cm. In goede staat.

Japans scheepsmodel, 'Nippon Maru'
Startprijs 60 EUR

Japans scheepsmodel in vitrine. De 'Nippon Maru'. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof in houten vitrine. Afmeting: 18 x 37 x 10 cm. In goede staat.

Theestoof, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.

2x Empire tafellampen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Schrijfsecretaire (reismodel)
Startprijs 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.

Documentenkistje
Startprijs 100 EUR

Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.

Chinees gestoken scepter
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken scepter met paddestoelen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Droste Cacao blik
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese cloisonne vazen
Startprijs 320 EUR

Twee grote antieke Chinese cloisonne vazen met oren. Eerste helft 20e eeuw of ouder. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

2x Chinese geëmailleerde siervazen
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese geëmailleerde siervazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Koperen tabaksdoos, 18e/19e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met Arabische voorstelling, kamelen en figuren. Messing + koper. Afmeting: 16 x 5 x 3 cm. In goede staat.

Chinese plated pronkbokaal
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.