Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotel met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Japans Imari porseleinen kaststel met florale en paradijsvogel decors. Twee goed, één gelijmd. Afmeting: 31 x 40,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Blauwe keramieken St. Lukas - Utrecht bloemenvaas. 38 K. Gebruikssporen op glazuur. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Zeven stuks oude Chinees porseleinen vazen met bodemmerken, florale decors en teksten. Afmeting: 8,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee haarlijnen en minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom (schaal), met florale decors. Haarscheuren + chips rand. Afmeting: 8 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren, herten, koets in landschap decor. Afmeting: 7,5 x 43 cm ø. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Chinese porseleinen kop + schotels. Onder andere: Chine de commande, Familie Rose. Met figuren en florale decors. Eén Chine de commande kopje heeft haarlijn, verder in goede staat...
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 18e Eeuwse kom met Amsterdams bont decor, chips bovenrand. 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kom met lotusbloemen en eenden decor, chi...
Chinese agaat lachende boeddha op houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese-Kantonese vaas. Circa 1900. Met bodemmerk, krijgers en salamander decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot op drie pootjes. Met tuin decor. Glazuurchip tuit. Deksel niet compatibel. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica tegeltableau met driemaster, Spaans schip. 12-Pas. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 47 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Landschappen, spelende kinderen, Makkum etc. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke/goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder andere: Druiven, granaatappel, tulp decor etc. Lichte randschade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.