Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Herman Brood, Tuinbroek cabriolet
Startprijs 350 EUR

Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.

C. Dijkman, Hollands havengezicht
Resultaat: 50 EUR

C. Dijkman. Circa 1920. Hollands havengezicht met figuren. Met schildersezel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 125 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 125 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, Dus dit is um
Startprijs 350 EUR

Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.

2x Theo Wolvecamp, De twee jaargetijden
Startprijs 350 EUR

2x Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. De twee jaargetijden '91 (van de vier). Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Landschap met fuik
Resultaat: 65 EUR

Ids Wiersma. 1878 - 1965. Landschap met fuik. Ets op papier. Afmeting: 32 x 16 cm. In goede staat.

K. Schnitzler, Damesportret
Resultaat: 275 EUR

K. Schnitzler 1818. 19e Eeuws damesportret van een rijke dame. Duitse school. Craquelé en overschilderingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 51 cm. In redelijke staat.

Bruno Blätter, Interieur met dames
Resultaat: 360 EUR

Bruno Blätter. 1870 - Duitse school. Interieur met dames, schilderijen en pendule (theekransje). Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Revolutie spelen
Startprijs 700 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Revolutie spelen. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Heuvelland
Startprijs 700 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. v.d. Bilt, L'ile de Capri Italië
Startprijs 350 EUR

J. van der Bilt. L'ile de Capri Italië. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling
Resultaat: 320 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Religieuze figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 64 x 76 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap, ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 300 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Startprijs 150 EUR

Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Startprijs 350 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.

Binnie Oosterbaan, Spelende kinderen
Startprijs 50 EUR

Binnie Oosterbaan. Spelende kinderern bij bos. Aquarel op papier. Afmeting: 27,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Boomgaard Toscane
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Boomgaard Toscane. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Y. Wenning, Geit in duinlandschap
Resultaat: 80 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Geit in duinlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 24 cm. In goede staat.

Monogram A.V., Gezicht op dorp en paard
Startprijs 100 EUR

Monogram A.V. 19e Eeuw. Gezicht op dorp en paard. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand
Resultaat: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee dikke vrouwen op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 36 cm. In goede staat.