Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Tung Chih Cargo 1862 - 1874. Eén schotel gaaf, twee schotels haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese porseleinen tempelleeuw met blauwe glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Vier maal 19e - 20e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors. Twee kleinere schotels hebben minimale chip. Afmeting: ø 12,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.