Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij 1152
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam 1153
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Oepts, Huisje in de duinen 1417
Oepts, Huisje in de duinen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven 1075
P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi 1098
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven 1144
G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Veronica Pellan?, Modern abstract 1186
Veronica Pellan?, Modern abstract

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstract 1264
Henk Schuring, Abstract

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstract 1214
Henk Schuring, Abstract

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
W. Müller, Meisjesportret Maria Miniscalo 1021
W. Müller, Meisjesportret Maria Miniscalo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Paul Citroen, Meisjesportret 1051
Paul Citroen, Meisjesportret

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Koe met kippen 1135
Evert Rabbers, Koe met kippen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A. v.d. Pol, Hollands landschap met koeien 1195
A. v.d. Pol, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jean Leon, Carrousel met figuren 1245
Jean Leon, Carrousel met figuren

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Eenden aan de waterkant 1009
A.M. Gorter, Eenden aan de waterkant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. Korthals, Strandgezicht 1016
J. Korthals, Strandgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Engel liggend op kruis 1036
Ongesigneerd, Engel liggend op kruis

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Van Mourik, Platbodem op zee 1041
Van Mourik, Platbodem op zee

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Viatcheslav Nabaton, IJsvissen in Rusland 1044
Viatcheslav Nabaton, IJsvissen in Rusland

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.M. Geijp, Vissers in landschap 1060
A.M. Geijp, Vissers in landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse School, Fries interieur 1063
Hollandse School, Fries interieur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede 1150
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1362
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
B.C. van Ettinger, Straat in Voorburg 1367
B.C. van Ettinger, Straat in Voorburg

Resultaat:

250 EUR