Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

3x H0-spoor loks
Resultaat: 115 EUR

Drie loks H0-spoor: 1x Fleischmann H0, Diesellok DB 218 356-4 met verpakking van ander model en in goede staat, 1x Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat, ...

2x Antieke Duitse poppen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...

Antieke teddybeer, 1930
Resultaat: 135 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.

2x Biedermeier poppen
Resultaat: 90 EUR

Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead. Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes in het materiaal gevormd. Lengte 41 cm. Biedermeier pop me...

2x Pop
Startprijs 70 EUR

Biedermeier popje met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes en kousen in het materiaal gevormd. Op het stoffen lijf ...

Pop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.

3x Pop
Startprijs 65 EUR

Popje van Tortulon, gemerkt EDI, Duitsland ca. 1948. Origineel gekleed. Lengte 16 cm. Babypopje met mechaniek. Het lijf is van Tortulon (Vervanger van het brandbare celluloid) Opgewonden kruipt ze zo ...

Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.

Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....

2x Pop
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen pop, firma Schönau & Hoffmeister. Malnummer 1909, Duitsland ca. 1909. Glazen ogen en haar originele pruik. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. Lengte 32 cm.Porseleinen p...

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910. Ze heeft glazen ogen met prachtige wimpers. Het gelede lijf is van papier-maché. Lengte 60 cm.

2x Pop
Resultaat: 90 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...

Memory box
Startprijs 80 EUR

Glazen vitrinedoosje is een zogenaamd memorybox. Men bewaarde soms van de overledenen zijn liefste dingen in een vergelijkbaar kijkdoosje. Hier zitten twee kleine biedermeier popjes in van porselein. ...

3x Pop
Startprijs 60 EUR

Celluloid popje, Japan ca. 1950. Gemaakt in Japan. Lengte 20 cm. Papier-maché popje, ca. 1930, glazen ogen. (Geld om een pop te kopen was er vaak niet, dus bijzonder dat het nog bewaard is gebleven) L...

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 40 EUR

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo. Het heeft een rompje van met bloemen versierd metaal. Met mechanisme, waardoor het popje, mits opgedraaid danst. Het hoofd en de handen zijn van celluloid. Lengte ...

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 80 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...

2x Pop
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen pop, Walther & Sohn, Thüringen, ca. 1820, malnummr 200, Gemerkt W & S mrt kroontje. Glazen slaapogen, een pruik van mohair, (haar van de angorageit). Lengte 16 cm. Porseleinen pop, Gebroed...

2x Porseleinen pop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen pop. Armand Marseille. Malnummer 390. Duitsland. Circa 1900. Ze heeft een porseleinen hoofd en glazen ogen. Verder een geleed lijf en een pruikje van echt haar. Lengte: 30 cm. Porseleinen ...

Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. Gemerkt met L.C. en een Anker, Ze heeft grote glazen ogen, een originele haren pruik en een Frans geleed lichaam. Ze is geheel antiek gekleed. 62 cm.

Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898.
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. Pruik van mohair, glazen ogen en antieke kleding. Lengte 58 cm.

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.