Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

G.J. van Overbeek, oogsttijd
Startprijs 900 EUR

Gijsbertus Johannes van overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, oogsttijd met paardekar en korenschoven. Prachtige kleurstelling 60x80cm. Cond.: G

C.Cunaeus
Startprijs 900 EUR

Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U

Zwartmarmeren pendule
Startprijs 900 EUR

Zwartmarmeren pendule met bronzen figuren en ornamenten, Frankrijk ca. 1860 41x24,5x10cm. Cond.: G

6-Delig koffieservies
Startprijs 900 EUR

Meissen 6 persoons koffieservies, 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-

A. Garcia, Wild zwijn
Startprijs 925 EUR

A. Garcia eind 19e eeuw, olieverf op linnen, keiler in de sneeuw 65x82cm. Cond.: G

Ring GG Saffier
Startprijs 950 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en diamanten baquette en triangel slijpsel 1.84ct.,TW/IF Ø54, 6.7gr.

E.J. Woollett
Resultaat: 950 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G

Horloge
Startprijs 1.000 EUR

Herenpolshorloge GG 750/000, Swiss made, briljant lunete ca.0.70ct TW/VS, champagnekleurige wijzerplaat,bruine leren band

Hagelpistool
Startprijs 1.000 EUR

Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U

Dubbelloops, vuursteen
Startprijs 1.000 EUR

Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U

Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Rozenburg set tulpenvazen
Startprijs 1.000 EUR

Een set van twee platelen tulpenvazen gemerkt Rozenburg. Beschilderd door Jan van de Vet genummerd 578 ca. 1900. Vazen zijn gemaakt in tulpenvormen beschilderd met Jugendstil bloemen 33xø12,5cm. Cond....

Rozenburg vaas
Startprijs 1.000 EUR

Platelen vaas gemerkt Rozenburg Den Haag, genummerd L528. Handbeschilderd met Jugendstil decor ca. 1900 21xø13,5cm. Cond.: G

Fedor v. Kregten
Resultaat: 1.100 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U

A. J. Zwart
Startprijs 1.100 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1908), olieverf op linnen, plasgezicht met boerderij 40x80cm. Cond.: U

Geweer, vuursteen
Startprijs 1.100 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Grote figuren pendule
Startprijs 1.100 EUR

Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.

Julius van de Sande Bakhuyzen
Startprijs 1.150 EUR

Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (Den Haag 1835 - 1925 Den Haag), diverse musea, olieverf op paneel, landschap met korenschoven 45x29cm. Cond.: G

4 Zilveren aarbeischotels
Startprijs 1.200 EUR

4 Zilveren aardbeienschotels. Birmingham gekeurd 1911, 1151gr. ø21,5cm. Cond.: G

Gebombeerde vitrinekast
Startprijs 1.200 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast Louis Quinze ca. 1780. 3 Gebombeerde laden met bronzen beslag en getrapte kop. 3 Ruitjes kapot 237x151x52cm. Kast heeft een beurt nodig

Oorstekers WG
Startprijs 1.250 EUR

Oorstekers WG 750/000 ovale vorm,,briljanten en diamant carrees 1.03ct TW/VSI 9 gr.

Chinees A.M. 353
Startprijs 1.250 EUR

Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Baroksecretaire
Startprijs 1.250 EUR

Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.