Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen, gezicht op Blaricum 75x49cm. Cond.: U
Zilveren diner bestek waaronder viscouvert, opdienlepels, tafel- en dessertcouvert en messen. Puntfilet Hollands, 63 delig. 835/000 4109gr.
Johannes Weiland (Vlaardingen 1856 - 1909 Den Haag), olieverf op linnen. Bekend interieurschilder, schilderijen werden veel naar Engeland en USA geexporteerd in de 19e eeuw. Betreft een zeer mooi uitg...
Oene Romkes de Jongh (Makkum 1812 - 1896 Amsterdam), olieverf op linnen. Erg geliefde schilder uit de 19e eeuw. Nam als voorbeeld vaak schilderijen van A. Eversen en C. Springer. Nu verzameld door zij...
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Franse bouille klok 1880 met messing en schildpad inlegwerk afgezet met bronzen ornamenten. Afneembaar bovenstuk met bronzen cherubijn. Wijzerplaat met cartouche cijfers van emaille, goedlopend uurwer...
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1810. Fraaie ornamenten met cherubijnen en mythologische voorstellingen. Gedragen van 4 gekanaliseerde zuilen. Inclusief stolp en onderstolp 49x32x20cm.
K & R, Simon & Halbig 117A, "Mein Liebling", geleed lijf. Gesloten open mond, blauwe slaapogen, open vingers en originele schoentjes. In zeer goede conditie L.: 70cm.
Bakfout op rand
Bijzondere polychroom eierschaal porseleinen theekan gemerkt Rozenburg ca. 1900. 19,5x16,5x11cm. Cond.: U
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G
L.65 cm
Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 ca. 1885, geleed lijf. Open gesloten mond, blauw-groene ogen en gaatjes in de oren. Stempel op het lichaam, mooie pruik en originele kleertjes. In perfecte staat met orig...
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U
Acryl op linnen