Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Rozenburg vaas, J.v.d.Vet
Startprijs 1.250 EUR

Grote platelen vaas gesigneerd Rozenburg. beschilderd door Jan van de Vet 1901. Vaas heeft een bloemmotief met 2 grote zwaluwen 29,5xø14cm. Cond.: G

Creolen WG
Startprijs 1.300 EUR

Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.

F.A. Mooy
Startprijs 1.300 EUR

Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U

Ring WG
Startprijs 1.350 EUR

Ring WG 750/000 met briljanten 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr.

Ring GG
Startprijs 1.400 EUR

Ring GG 750/000 met briljanten 1.37 ct.,TW/VSI, ø 53, 8.2 gr.

4 Stoelen, Verner Panton chairs
Startprijs 1.400 EUR

4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....

Tapijt Keschan
Startprijs 1.450 EUR

Tapijt Keschan, 20e eeuw, overwegend rood, 427 x 313 cm.

2 Kandelaars Meisen
Startprijs 1.450 EUR

Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...

Memory ring WG
Startprijs 1.500 EUR

Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.

Ca. 100 delen zilv. bestek
Startprijs 1.500 EUR

Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.

van Schijndel
Resultaat: 1.500 EUR

Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U

Bebe Jumeau 36 in koffer
Startprijs 1.500 EUR

Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.

Juillien Nr. 7
Resultaat: 1.400 EUR

Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat

Bebe Jumeau
Startprijs 1.500 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR

Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G

Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Grote bronzen Boedha
Resultaat: 1.300 EUR

Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G

Goud imari kraagvaas
Startprijs 1.500 EUR

Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U

Rozenburg vazen,groen en blauw
Startprijs 1.600 EUR

Set van twee grote ballustervormige platelen vazen gemerkt Rozenburg ca. 1900. De blauwe vaas is beschilderd met distels en andere bloemen, genummerd 345. De gele vaas is genummerd 372 39xø14cm. Cond....

H.M. Krabbe
Startprijs 1.650 EUR

Heinrich Martin Krabbe (Londen 1868 - 1931 Amsterdam), diverse musea, olieverf op paneel, koffiemalen 25x37cm. Cond.: G

A.H. Gouwe, schapen
Startprijs 1.700 EUR

Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, kleine beschadiging 45x35cm. Cond.: R

Eikenhouten staand horloge
Startprijs 1.750 EUR

Eikenhouten staand horloge met beschilderde voorplaat, Engels ca. 1840 Toby Fletcher, Barnsley England,H.230 cm.

Moreau, Diane brons
Startprijs 1.750 EUR

Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G