Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aqaurel, boerenhoeve
Geen vanafprijs

Gert Meier 1935 Duitsland, aquarel op papier, boerderij met boerin en kippen 35x50cm. Cond.: G

Paul Burgers, olieverf op doek
Geen vanafprijs

Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G

Aquarel, naar Louis Apol
Resultaat: 40 EUR

Aquarel op papier, naar Louis Apol, wintergezicht 25x14cm. Cond.: G

2 Prenten en een schilderijtje
Geen vanafprijs

2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U

Schilderij, watermolen
Geen vanafprijs

Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G

Jaap Nefkens
Geen vanafprijs

Jaap Nefkens (1926 Lunteren - Oosterbeek), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 50x60cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Resultaat: 300 EUR

Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U

Ongesigneerd
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U

W. Kalshofen, stilleven
Resultaat: 75 EUR

Will Kalshofen (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "violen" 24x30cm. Cond.: U

J. Pieneman
Resultaat: 65 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U

Stilleven 50-er jaren
Geen vanafprijs

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

2 Aquarellen
Geen vanafprijs

2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.

Schmidt, aquarel
Resultaat: 25 EUR

Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U

Slager Jr.
Geen vanafprijs

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Pabst
Resultaat: 80 EUR

Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U

Rodenburg
Resultaat: 40 EUR

Ets van Hendrikus Elias Rodenburg, Gorinchem, 22x14cm. Cond.: U

Hanton1928
Geen vanafprijs

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

W. Bosman, landschap met boerderij
Geen vanafprijs

W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.

Schilderij, Japanse voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Japanse prent, druk op papier 60x80cm. Cond.: U

Kom
Resultaat: 27 EUR

Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R

Rode wijn 1975 Closvalentin 6x
Resultaat: 35 EUR

6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.

Vijzel
Geen vanafprijs

Kleine messing vijzel met stamper begin 1900 9x12x11cm. Cond.: G

Theepotje
Geen vanafprijs

Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.