Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R
Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?) Met beschilderde wijzerplaat en galante scenes op de kandelaars. Metaal gegoten en verguld. Zeldzaam stuk
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
Notenhouten Duitse tafelklok ca. 1900 met een Junghans uurwerk. Klok is compleet met beslag, alle torentjes, sleutel en slinger. 46x26x16,5cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1810. Fraaie ornamenten met cherubijnen en mythologische voorstellingen. Gedragen van 4 gekanaliseerde zuilen. Inclusief stolp en onderstolp 49x32x20cm.
Engelse staande klok ca. 1730, gesigneerd Pawley Ashby. Eikenhouten kast met snijwerk van latere datum. Origineel uurwerk met 1 wijzer en datumaanwijzer 212x49x25cm.
Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G
Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.
Notenhouten regelateur met Amerikaans uurwerk ca. 1900 met originele slinger 70x28x19cm. Cond.: G
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G
Franse antieke pendule eind 19e eeuw, beschadigd 34x29x14cm. Cond.: M
Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G
Tafelklok Engeland ca. 1900. Gesigneerd Marlon en Gain. gedecoreerd met goudkleurige ornamenten. Goedlopend 47x28cm.
Eikenhouten Friese staartklok naar 19e eeuws voorbeeld. Klok ik 20e eeuws. Klok heeft maan-, en datumaanduiding met handbeschilderde wijzerplaat en drie poppen op de kap 150x41x22cm. Cond.: G
Zwartmarmeren pendule met bronzen figuren en ornamenten, Frankrijk ca. 1860 41x24,5x10cm. Cond.: G
Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kroon en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R
Friese staartklok (eiken kast)3 gewichter met gongslag, maanstand en handbeschilderderde wijzerplaat. 2e Helft 20e eeuw. 135x42x34cm. cond g.
Antiek Amerikaans notengefineerd ingelegd klokje ca. 1900 29x17x8cm. Cond.: G
Tafelklokje van legering, brons gepatineerd voorstellend man en vrouw zittend bij een gebouw. Klok is met wekker-uurwerk 36x24x9cm. Cond.: G
Bronzen klok in locomotief vorm eind 20e eeuw. Staand op spoorwegrails, goedlopend uurwerk. Zeldzaam. Cond.: U
Wortelnoten Zaans klokje Hollands midden 20e eeuw met peervormige gewichten. Uurwerk van SBS Feintechniek 62x26x35cm. Cond.: G
Glaspendule Frankrijk ca. 1900 met kwikslinger. Marmer met messing ornamenten aan de zuilen. Bronzen adelaar met uitgestrekte vleugels. Goedlopend.
2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...
Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U
Hollands wandklokje 2e helft 20e eeuw. Klokje is origineel en gemaakt van een aardewerken bord van Petrus Regout met daarachter een uurwerkje gezet. Bord is beschilderd met Hollandse taferelen 7xø22xm...
Antieke bronzen pendule 19e eeuw, vuurverguld. Uurwerk gesigneerd verso H. Azur Frankrijk 41x28x9cm. Cond.: G
2 Klokken. 1x Jaarloper met stolp merk Koma. Slingerveer is kapot. H.: 30cm. 1x Porseleinen klokje, voorkant beschilderd met en huisje, achterkant met een bootje H.: 17,5cm. Cond.: G
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Eikenhouten staartwandklok 70-er jaren compleet met gewichten en slinger. Uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West Germany. Klok mist alleen het deksel van het uurwerk 85x25x16cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.
Eikenhouten staand horloge met beschilderde voorplaat, Engels ca. 1840 Toby Fletcher, Barnsley England,H.230 cm.
Oud Hollandse Zaanse wandklok eind 20e eeuw. Notenhouten met koperwerk 48x19x17cm. Cond.: U
19e Eeuwse vuurvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Oude eiken fineer bim-bam klok begin 20e eeuw in goede staat. Merk Junghans Wurtenberg 73x33x19cm. Cond.: U
Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren. zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G
Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U
19e Eeuws verguld Frans klokje. Uurwerk is niet origineel, omranding van het uurwerk is afgezet met briljantjes van geslepen kristal 22,5x11x7cm.
Franse bouille klok 1880 met messing en schildpad inlegwerk afgezet met bronzen ornamenten. Afneembaar bovenstuk met bronzen cherubijn. Wijzerplaat met cartouche cijfers van emaille, goedlopend uurwer...
Porseleinen klokje met twee bijbehorende beeldjes (Jongentje & Meisje) midden 20e eeuw. Mist 1 voetje en uurwerk is niet origineel 18x19x5cm. Cond.: R
Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G
Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G
Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G
Jugendstil vrijslinger in eikenhouten kast ca. 1900. Goedlopend uurwerk.
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
Antieke pendule ca. 1900, compositie met albast, slinger mist, licht beschadigd 33x28x12cm. Cond.: G
Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U
Antieke Amerikaanse notenhouten regelateurklok met achterglasbeschildering 66x40x11cm. Cond.: R
Noten met wortelnoten schoorsteenklokje. Warmink met 4 messing voetjes 1970 27x18x12cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok begin 20e eeuw, mahonie-effect beschilderd. In zeer goede staat 56x31x11cm. Cond.: G
Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Frans koeienoog (Oeil de Boeuf) van notenhout met inlegwerk. Niet antiek 60x47x15cm. Cond.: U
Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U
Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G
Console in Bouille stijl met bronzen vergulde ornamenten. beschildering ontbreekt deels.
Eikenhouten Fries schippertje 20e eeuw. Gemerkt WUBA in zeer goede staat 37x20x16cm. Cond.: U
Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel.kwikslinger 27x15x15cm.
Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G
Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.
Oude Bim Bam regelateur 20-er jaren, eiken fineer, deel van de onderkant mist 75x35x18cm. Cond.: G
2 Oude klokken 20e eeuw. 1x Schwarzwalder koekkoeksklok zonder gewichten. 1x Eigenbouw klok zonder pendel en gewichten Cond.: R
2 Oude Zaanse klokken 20e eeuw. 1 Compleet, 1 mist gewichten 50cm. en 40cm. Cond.: G
Duitse vrijslinger ca. 1900. Notenhouten kast met kerfsnijwerk. Lenzkirch uurwerk, middendeel wijzerplaat vervangen 85x37cm.
Eiken Bim Bam regelateur ca. 1920 in goede staat 78x32x17cm. Cond.: G
3 Duitse koekkoeksklokken met twee kleine klokjes met weerstation. 1 Is compleet, anderen missen gewichten en/of pendel 20e eeuw.
Oude paardjesregelateur 20e eeuw, donker gebeitst 83x29x13cm. Cond.: R
Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,
lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.
Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.
Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend
Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R
Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.