3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.
Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
6 Porseleinen Herend bordjes met 2 vogeltjes afgebeeld in het midden. Rondon de vogels zijn vlinders afgebeeld. 1e helft 20e eeuw Cond.: U
Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U
Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...
4 Delftse borden 18e-19e eeuws. Handbeschilderd met gekleurde bloemen. Borden zijn gaaf maar hebben allen randschade. 3xø23,5cm.
Rosenthal porseleinen vaas 20e eeuw Duitsland. Design Bjönn Wimblad 24,5x12cm. Cond.: U
Prachtige grote wit Boheemse karaf met zeer groot geslepen stop begin 20e eeuw. Karaf is beschilderd met goudverf en gedecoreerd met gekleurde bloemetjes. 1 chip aan de hals 65,5xø17cm. Cond.: G
Wit porseleinen beeld van twee paarden in galop omgeving Thuringen ca. 1920. 21,5x23,5x10,5cm. Cond.: G
Majolica aardewerken Jugendstil bord ca. 1920. Bord is puntgaaf en heeft bloemen in reliëf ø28,5cm.
19e Eeuwse aardewerken 4 liter kruik met oortje, omgeving Westerwald Duitsland 41xø22cm. Cond.: G
Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden ,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.
Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.
Ovaalvormige siervaas getiteld "Burano". Gemaakt naar een schilderij van Maya Wildevuur door Schoonhoven Keramiek eind 20e eeuw 27x16x6cm. Cond.: G
Sausiere Zwiebelmuster Meissen Teichert ca. 1900. blauw-wit 11x24cm. Gaaf
Zeer rgoot Makkums bord compleet blauw. Beschilderd met bloemen op een man. Rand ook doorlopend beschilderd met bloemen midden 20e eeuw. Heeft 3 hele kleine chipjes en een haarscheurtje. ø44cm.
3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U
Stel 18e eeuwse Imarie borden met handbeschilderde bloemen. 1 bord heeft een kleine chip ø23cm. Cond.: G
Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.
Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U
Chinees Fam Rose goud-imari bordje 19e eeuw. Afbeeldend bloemen in het midden en 3 vlinders aan de rans ø27cm. Cond.: G
Kapitale antieke Japanse Imari dekselvaas met beschildering van bloemendecor. Binnekant van het deksel heeft randschade, niet storend.
Stel 18e eeuwse Japans imari borden. Handbeschilderd met bloemmotief. Beide met randschade, 1 met haarscheur. ø23,5cm.
Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G
Keramiek kandelaar van "De Porceleijne Fles" t.g.v. 100 jarig bestaan Fa. Stork te Hengelo. 18cmxø9,5cm.
Plateel lampevoet Regina Gouda met bloemdecor 13xø15cm. Cond.: G
2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.
Porseleinen 3-vaks presenteerschaal waarschijnlijk Thuringen 20e eeuw. 7,5xø29cm.
Grote imaristijl kraagvaas handbeschilderd met bloemen en vogel decor eind 20e eeuw 61xø26cm. Cond.: G
2 Imaristijl dekselvazen van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vogels eind 20e eeuw 35xø80cm. Cond.: G
Porseleinen beeld van een meisje in kledendracht(30x6x6,5cm.) en een zwaan (15x15x9cm.), gemerkt Hollohaza
5 Delen Delfts blauw o.a; 3-Delig blauw kaststel (1 grote dekselpot en 2 knobbelvazen) 2x Blauwe handbeschilderde bloempotjes met oren. Alles 20e eeuw. Cond.: G
Grote doos met Engels aardewerk met blauw decor begin 20e eeuw. Schalen, terrines, borden etc. Cond.: G
Oud Hollands hangvitrinekastje met inhoud. Diverse porseleinen delen (kopjes, schoteltjes, figuren), sommige beschadigd. Cond.: G
2 Imaristijl kaarsenstandaards van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vlinders eind 20e eeuw 23x9,5x9,5cm. Cond.: G
2 Imaristijl kaarsenstandaards van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vlinders eind 20e eeuw 23x9,5x9,5cm. Cond.: G
Porseleinen koffiekan met rechaud van Royal Albert England. Het randje van de pot en bakje zijn met een goudkleur beschilderd. 20e eeuw, cond.: U 31x20x16cm.
Imari bord Arita 1979 gelimiteerde uitgave Nr. 449. Handbeschilderd ø30cm. Taxatiewaarde € 350,00
Delfts blauw Herinneringsbord "De Porceleijne Fles" getiteld "Nederland zal herrijzen 5 mei 1945" ø22,5cm. Cond.: G
Imari bord, Arita plate,1980 gelimiteerde oplage 319/1000,jubileumsuitgave, met dieren beschilderd, ø30cm.
Bijzondere polychroom eierschaal porseleinen theekan gemerkt Rozenburg ca. 1900. 19,5x16,5x11cm. Cond.: U
Platelen knobbelvaasje van Rozenburg met Italiaans decor genummerd 81 ca. 1900 13xø10cm. Cond.: G
Platelen jardiniere gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1900. Maker: W.F. Abspoel 1903. Compleet handbeschilderd met bloemen 10x25x18cm. Cond.: G
Een set van twee platelen tulpenvazen gemerkt Rozenburg. Beschilderd door Jan van de Vet genummerd 578 ca. 1900. Vazen zijn gemaakt in tulpenvormen beschilderd met Jugendstil bloemen 33xø12,5cm. Cond....
Set van twee grote ballustervormige platelen vazen gemerkt Rozenburg ca. 1900. De blauwe vaas is beschilderd met distels en andere bloemen, genummerd 345. De gele vaas is genummerd 372 39xø14cm. Cond....
Rozenburg platelen vaasje met Juliaantje decor genummerd 1.3.1. ca. 1900. Klein haarscheurtje verder goed 17xø8cm.
Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G
Gouda witplatelen rozenbol. Zuid Holland. Rondom bloembeschildering in N.P uitvoering jaarmerk 1919. 10xø16cm.
Platele schenkvaasje van Distep 147/2. Handbeschilderd met divers kleurenmotief begin 20e eeuw. 16xø11,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G
Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U
2 8-Hoekige 18e eeuwse Chinese borden met bloemmotief. Beide een kleine haarscheur verder goed. 22x23x4cm.
Chinese blauwe dekselpot ca. 1900 met figurendecor en origineel deksel 23,5xø19cm. Cond.: G
Antiek eiken Mechels wandrek met diverse kop en schotels (blauw decor, beschadigingen) 61x58x10cm. Cond.: G
Mooi groot blauw Chinees bord 18e eeuws met landschapsdecor ø29cm. 1 Haarscheurtje.
Antiek ivoren slagtand van een olifant met snijwerk van diverse dieren, Afrikaans. Rustend op zwartkleurige houten standaard, tand is gerestaureerd. L.: 99cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...
Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.
Antiek ivoren beeldje van een hertje staand op een sokkeltje 10,5x12x4cm. Cond.: G
Twee bij elkaar horende antieke ivoren ronde doosjes met uitgesneden deksel (afbeelding en ingekleurd negerhoofd). Beide gesigneerd door de ontwerper middels afbeelding van een insect aan de binnenzij...
Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke voorstellend sprinkhaan op tak. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend vrouw met muis en bal in haar hand. Geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 3,5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met masker. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 4,5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met kind op de schouder. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Beenderen uitgesneden figuur met Boedha en 3 draken. Zeer kunstig gedaan midden 20e eeuw 23x3,5x5cm. Cond.: G
1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...
Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G
Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
Baardmanskan omgeving Grenshausen 1890/1900 in het voetdeel met 4 baardmanhoofden. Gedecoreerde schenktuit met chip en haarscheurtje.
3 Blauwe Chinese porseleinen rijstkommen 1e helft 20e eeuw, verschillende afmetingen. Handbeschilderd met bloemen. Cond.: G (middelste heeft ene chip), Grote schaal.: 7,5xø19,5cm.
Meissen kan Zwiebelmuster decor blauw-wit eidn 19e eeuw. Deksel met tulpvormige knop, minimaal beschadigd ca. 25cm.
Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G
3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G
Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G
9 Diverse kristallen en glazen stoppen voor karaffen en potjes. Cond.: G
8 Schaaltjes van waaier kristal 1e helft 20e eeuw. Allem lichte randschade ø13,5cm. Cond.: G
3 Glazen karaffen met originele dop. 2 Vierkante karaffen (25x9x9cm.) en 1 ovale karaf (34x13x5cm.)
Bolvormige murano vaas met diverse in elkaar overlopende kleuren 20e eeuw 19xø18cm. Cond.: U
Grote Murano glasfiguur, Duif op een tak, ogen en snavel zwart glas,duif rood. H.26 cm.
3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G
Schenkkan 2e helft 20e eeuw,ruitglas,silver plated oor-hals en deksel.H.23.5cm.
3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G
Glazen vazen, plaquetten en presse-papier o.a; Leerdam en Copier Cond.: G
Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.
Grote zeldzame kristallen schaal op losse voet, geheel geslepen. Midden 20e eeuw. Bovenschaal heeft 2 chipjes verder gaaf 25xø27cm.
Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G
13 Delen oud glas waaronder messenleggers, karaffen en schaaltjes. Sommige met schade. Cond.: R
2 Delen kristal. 1x Kristallen ijsemmer met verchroomde rand en hengsel 22xø11cm. 1x Kristallen geslepen bloemvaas, met lichte randschade aan de voet 16xø13cm. Beide 20e eeuws.