Hollands zilveren lepelvaasje met 12 lepeltjes, waaronder 1 roomlepeltje. Het lepelvaasje heeft nog het originele blauwglazen binnebakje Cond.: U
8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
Schitterende grote zilveren bokaal met gravures. Maker: CB, London 835/000 284gr. 23,5xø9,4cm. Cond.: U
Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U
Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U
Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.
Zeer mooi antiek bewerkte scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000
Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.
Mooi Hollands zilveren sigarettendoos met Hollandse taferelen 835/000 14x9,5x4cm. Cond.: U
Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U
Leuke Hollands zilveren asbak met Hollandse taferelen 835/000 190gr. ø18cm. Cond.: U
2-Delig zilveren roomstel (melkkannetje en suikerpot, 11,5x16x12cm.), Duits gekeurd ca. 1920 800/000 494gr.
Reusachtige zware antieke Duitse barok zilveren koffiekan 800/000 1012gr. Cond.: U
Mooie grote Hollands zilveren sigarendoos met Hollandse taferelen. 835/000 19,8x15x8,5cm. Cond.: U
Leuke zilveren Engelse beker met parelrandje, Sheffield 835/000 110gr. H.: 14,5cm. Cond.: U
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat 835/000 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren knottenkistje uit 1979 met romantische voorstellingen, rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000 186gr.
Zilveren peper & zout stel met glazen binnenbak, voorzien van een sierrand 925/000 H.: 12cm. Cond.: G
Zilveren rammelaar, Duitsland, met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren roomkannetje, boven en onder voorzien van een parelrandje. Maker: Benten&Zonen 1883 835/000 134gr.
Zware Duitse zilveren koektrommel met afbeeldingen van spelende kinderen 800/000 587gr. 16x12x7cm. Cond.: U
Grote antiek Engels zilveren suikerstrooibus, Birmingham 1812 835/000 136gr. H.: 19cm.
Mooie zilveren flacon met afbeeldingen 835/000 215gr. H.: 14,5cm. Cond.: U
Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Zilveren pronkschaaltjes 925/000 op onderschaaltje met gedecoreerde rand ø11cm.,177 gr.
Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U
Zilveren slagroomkom op onderschaaltje met gedecoreerde rand 925/000. 5xø11,5cm. 325gr.
Zilveren dienblaadje met mooi bewerkte handgrepen 35x19cm. 925/000 312gr. Cond.: U
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes 835/000 60gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dekseldoos, 1887, met romantische voorstellingen,scharnierend deksel met beweegbare greep. 8,3x5x5cm. 102gr. Cond.: G
Sigaren presenteer standaard zilveren voet en houder voor 12 sigaren met blauw chinese schotel. H.24cm.,ø16 cm.
Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.
Verzilverd roomstelletje. Schaaltje met de lepel hangend in het hengseltje 70-er jaren. 19x11,5x9cm. Cond.: G
Schitterende kristallen fruitschaal met zilveren voet en rand 835/000 Cond.: U
2 Strakke zilveren sauslepels (juslepels) Hollands gekeurd 835/000 155gr. 17cm. Cond.: G
Zeer mooie grote Hollandse antieke zilveren flessenstop aan een ketting met bevestigingsring. Op de dop een mooie bloem afgebeeld 835/000.
Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U
Compleet 12-persoons silver plated bestek van Gero in originele casette. 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, vleesvork, vleesmes, a...
Antiek Hollands zilveren beugel uit 1865 met bevestigingspunten 835/000 26cm. Cond.: U
Mooie antiek Hollands zilveren taartschep, mooi gegraveerd 835/000 19cm. Cond.: U en een zilveren lepel met stempel 750, 17,5cm. Gewicht samen 71gr.
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Zilveren ajour bewerkte broodschaal gedecoreerd met kinderspelen, Duits gekeurd 19e eeuw. 800/000 458gr. 9x26x21cm.
Hollands zilveren ajour gezaagd bonbonmandje voorzien van parelrandje en rustend op 4 leeuwenpootjes. maker Hooijkaas Schoonoven 1999 835/000 144gr. Cond.: U
Mooie zilveren set kandelaars met getrommelde voet 925/000 592 gr. 21xø12cm. Cond.: U
Antiek zilveren brandewijnkommetje,1895, naar 17e eeuws model, met afbeeldingen van engelenhoofdjes. Maker: Reitsma,Sneek. 14x8,5cm. 67gr. Cond.: U
2 Zilveren vorkjes en 2 zilveren suikerschepjes met agaten heften 835/000 Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
1x Zilveren kroketschep en 2 zilveren suikerschepjes, Hollands 835/000 54gr. Cond.: U
Hollands zilveren pijpcomfoor met orginele koperen binnenbak. Maker Aubert, D.J & Zonen Den Haag 1958 835/000
Schitterend mooie grote zilveren opengezaagde fruitschaal rustend op 4 sierlijke pootjes eb voorzien van handgrepen. 925/000 658gr. 38,5x21x7,5cm. Cond.: U
Mooie cracele fruitschaal rustend op 3 gedraaide pootjes met Hollands zilveren beugel 1911. ø20,5cm.
Grote antiek Hollands zilveren tafelbel. Maker: Melis Johannes Antonius Den Bosch 1854-1875 835/000 16,5xø10cm. Cond.: U
Mooi bewerkt Engels antiek zilveren pennenschaaltje 1893. 835/000 70gr. 20x7cm. Cond.: U
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.
Zilveren soezenschaaltje met parelrand. buitenlands gekeurd 19e eeuw. 216gr. 9,5x23x16cm.
2 Zilveren strakke kaarsenstandaards 925/000 7,8cm. Cond.: U
Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.
Hollands zilveren servies, 3-delig. Maker: Begeer, C.L.J. Utrecht 835/000 621gr. Cond.: U
Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U
Mooi bewerkte suikercoupe met zilveren voet 833/000 13cm. Cond.: U
Grote Hollands zilveren soeplepel 1930, model Haags lofje. Maker: Voorschoten, 835/000 225gr. 31cm.
Robuuste wijnkaraf in zilveren montuur, barok stijl. 925/000 H.: 28cm. Cond.: U
Hollands zilveren dienblaadje met mooi uitgezaagde rand met handgrepen 1948, 835/000 32x20cm.
Antieke plated samovaar (classicisme) 19e eeuw. Deksel mist 42x23x28cm. Cond.: R
Antiek mooi uitgezaagde gegraveerde visschep met ebbenhouten handvat. 835/000 125gr. 33,5cm. Cond.: U
Grote zilveren Biedermeier Hollands zilveren sla-tang. Maker: Baksteen, Willem & Cornelis Johannes Middendorp 1861-1889 835/000 Cond.: G
Mooi zilveren beker uit Rusland met jade en kornalijn 925/000 182gr. H.: 9,5cm. Cond.: U
Antiek zilveren suikerstrooier. 835/000 42gr. (incl heft) 24cm. Cond.: G
2-Delig zilveren roomstel met Oud-Hollandse taferelen bewerkt. Hollands gekeurd 1915 215gr. Cond.: G
Zilveren diner bestek waaronder viscouvert, opdienlepels, tafel- en dessertcouvert en messen. Puntfilet Hollands, 63 delig. 835/000 4109gr.
4 Zilveren aardbeienschotels. Birmingham gekeurd 1911, 1151gr. ø21,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje (steel is opnieuw aan de bak gezet), 835/000 14gr. 12cm. Cond.: R
Antieke Hollands zilveren asperge-tang model Haags Lofje. Maker: Kemper & Zonen Voorschoten 1858 835/000 23,5cm.165 gr. Cond.: U
Silver plated roomstelletje met 6 lepeltjes. Allen van Gero zilver en gehamerd 20e eeuw. Dienblad: 24cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren vleesvorkjes, mooi gegraveerd 1863. Maker: Muijlenburg PZ, Adrianus Schoonhoven 1862-1882. 41gr. 16,2cm. Cond.: G
Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G