Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Miniatuur poppen-/linnenkastje van grenenhout met 1 lade en spiegeldeuren. 76x45x16cm. Cond.: G
Genummerd 11 (Misschien Hertel & Schwab), toddlerlijf. Geschilderde ogen en open gesloten mond L.:35cm. Cond.: G
chip aan oor
Gietijzeren kacheltje met pannen (blauw emaille) 8-delig. In goede staat, kachel mist 1 deurtje
Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.
Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.
Made in Germany Nr. 152 2/0. 2 Porseleinen tandjes boven met lichtgrijze slaapogen. Oud pruikje Cond.: G
9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...
Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.
Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.
Poppenwagen ca. 1900 met gietijzeren onderstel op 4 ijzeren spaakwielen. Met gevlochten korf en porseleinen handvat 86x106x42cm. Cond.: G
Schuetzmeister & Quent Nr. 201, baby toddler lijf. Boven 2 tanden en blauw-grijze slaapogen. Originele kleertjes
Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.
Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R
Simon & Halbig Nr. 1079, geleed lijf. 4 Porseleinen tandjes boven, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de oren. Blonde mohairpruik Cond.: G
onderbeen niet goed?
Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G
Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G
neusje beschadigd
6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...
Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos)met functionerende blusinstallatie (blaasbalg),en opdraaimechaniek. 80e jaren 38 x 15 x 14 cm. Cond.:U
Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos) 80e jaren, met opdraaimechaniek en sleutel, 45 x 18 x 14 cm, Cond.U
Blikken speelgoed locomotief 50-er jaren met tekst "Silver Choo Choo express" van Japanse makelij 36x7x9cm. Cond.: R
Blikken/Plastic Locomotief van SKK (Shinsei Kiki Japan), in uitstekende staat, zonder batterij. 38x15x12cm.
Tinnen locomotief van E. Flim Lemez (Hongarije). In goede conditie, batterij mist. 28x17x12cm.
5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M
Heubach 8687 Germany, porseleinen lichaam. Geschilderde ogen en gesloten mond. L.: 25cm. Cond.: G
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Alt, Beck & Gottschalck, Nr. 1367, baby toddler lijf. 2 Tanden boven en grijs-blauwe ogen L.: 35cm. Cond.: U
Serviesje in doos; 1x kannetje, 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 2x kop&schotel, 2 lepeltjes. Afbeeldingen van rose rozen en blauw-grijze bloemen. Cond.: G
Ladies of Fashion, geleed lichaam. Schuin afgesneden hoofd, leren open vingertjes, gaatjes in de oren en paper witte ogen. Mooie oude pop L.: 45cm. Cond.: G
Kämmer & Reinhardt, Simon & Halbig Nr. 127. 2 Porseleinen tanden en blauwe slaapogen L.: 56cm.
Dep. 14 (Simon & Halbig?). 4 Tandjes boven, open mond, bruine slaapogen, open vingers en haren pruik. L.: 83cm. Cond.: R
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18
Doos met 12 porseleinen popjes, 2 mandjes met popjes, tinnen kinderwagentje, 2 serviesjes, rammelaar, koperkleurig spiegeltje, zilverkleurig spiegeltje, blikken picknickmandje, glazen geslepen standaa...
Genummerd 152 (Misschien Bruno Schmidt). Oude mohair pruik en open vingers L.: 50cm. Cond.: G
Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G
2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.
Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: G
chip bij oog
Heubach 73-04 Germany, papier-mache lichaam. L.: 28cm. Cond.: G
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
Pluche hobbelpaard 50-er jaren gevuld met stro, gemaakt in Oost-Duitsland. Het haar is van vlas. Met origineel zadeltje en onderdekje. Mist alleen 2 bandjes van de wielen 72x102x32cm. Cond.: G
Poppen wandelwagentje 50-er jaren van het merk Torck 59x56x34cm. Cond.: G
Gezwarte stok-kinderwagentje ca. 1910 van kinderwagenhuis Joh. de Kok Den Haag. Wagentje is ook nog geheel dubbel te klappen voor vervoer 57x45x42cm. Cond.: G
Blikken modelauto, model Mini in de stijl van de 20-er jaren eind 20e eeuw. Cond.: G
Minervan celluloid popje met originele kleding. Duits genummerd 4, met bijbehorend metalen bedje ca. 1930. L.:30cm.
Bärbel, schildpadpop. Bruine vaste ogen en open gesloten mond in zeer goede conditie L.: 34cm.
Duitse pop met leren lijf en porseleinen onderarmen. Boven 4 tandjes en slaapogen. L.: 45cm.
Lederen doos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X. geleed papier-mache lijf met stempel. Gaatjes in de oren, open gesloten mond. Kleding en pruik niet origineel 50cm.Voorhoofd gerestaureerd
Kämmer & Reinhardt Nr. 126. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen L.: 70cm. Cond.: G
Franse pop Nr. 10. Schuin afgesneden hoofd met boven 6 porseleinen tandjes en bruine slaapogen. Echte haren pruik. Het porselein in de nek is iets verkleurd L.: 60cm. Cond.: G
hoofd gerestaureerd
Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.
bakfout achter
Kley en Haan Nr. 250 Walküre 2 3/4. Geleed papier-mache lijf, boven 4 tandjes. Ogen liggen los. Originele kleertjes, pruik is van latere datum L.:55cm.
2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.
Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.
5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
7 Opbergdoosjes met erg veel modeltreinmateriaal waaronder; 2 dozen met boompjes, 1 doos met elektra o.a; batterijen draden, tangen en onderdelen,4 doosjes vol met decoratiemateriaal zoals autootjes, ...
F.S. & Simon & Halbig Nr. 1296. Boven 2 porseleinen tandjes, blauwe flirtogen. Rechte benen, mohair pruik en originele schoentjes L.: 55cm.
Depose Tête Jumeau 3V SGDG, geleed lijf. Bruine glazen vaste ogen, gaatjes in de oren en schuin afgesneden hoofd. Mohair pruik en stempel op het lichaam. L.: 30cm. haarscheur gerestaureerd en overgesc...
3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.
E9D Jumeau, schuin afgesneden hoofd met open gesloten mond en gaatjes in de oren. Schoonheidsfoutje in de nek. Blauwe ogen. Kleertjes van Isabelle du Bois origineel, schoentjes ook origineel L.:52cm....
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.
Pop met porseleinen buste en porseleinen handen en benen. Pop is aangekleed met blauwe jurk en standaard. 20e eeuw H:50cm. Cond.: G
Käthe Kruse ca. 1929, jongen. Alles origineel L.: 35cm. Cond.: G
2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G
AM dep. 1894, geleed lijf van papier-mache. Bruine ogen en 4 tandjes boven. Originele kleertjes, schoenen en pruik L.: 50cm.
Hoofd gerestaureerd
Doosje met popjes, draagstoeltje, rieten mandje, goudkleurig stoeltje, 2 poëzie albums (1906 en 1947), kledendracht opwindpopje en een zwart beugeltasje.
Kristallen modelauto Alfa Romeo 155. Gemaakt van Daum kristal in originele doos. gesigneerd Daum France 155. 19,2x7x6cm. Cond.: U
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Käthe Kruse ca. 1929, meisje. Alles origineel L.: 45cm. Cond.: G
Genummerd 10, Papier mache lichaam. Boven rij tandjes L.: 60cm.
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G
L.65 cm
Schilpadpop, tortulon. Open gesloten mond, blauwe ogen en 2 tandjes boven. Cond.: U
Houten kastje met een serviesje. 5 Kop & schotels, 1 theepot, 1 suikerpot en een melkkan.
Kavel van 6 Chinese popjes, papier-mache en stof. Originele kleding. In slechte staat.
Heubach Köppelsdorf Nr. 250. 4 Tandjes boven en blauw-grijze slaapogen L.: 40cm. Cond.: R
K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 porseleinen tandjes en blauw-grijze ogen. Open vingertjes. Rechteroor is beschadigd door het gaatje.