Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen uil
Startprijs 130 EUR

Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Resultaat: 500 EUR

Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.

Bronzen beeld, atleet
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Stel bronzen paarden
Startprijs 1.800 EUR

Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.

Grote bronzen Boedha
Resultaat: 1.300 EUR

Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G

Brons, ridder
Startprijs 2.500 EUR

A. Bingen Jeune et F. Costenoble Fondeurs Paris, groot bronzen beeld ca. 1900 van Jeanne D' Arc met zwaar. Mooie kwaliteit en patine 78x30x28cm. Cond.: U

Man op tijger
Startprijs 160 EUR

Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.

Bronzen blaker
Startprijs 80 EUR

Jugendstil kandelaar, brons met onyx kaarshouder 18x17,5x7cm. Cond.: G

Alabast figuur
Startprijs 650 EUR

Alabast figuur, gesign.Boeltzig,Reinhold (1863-1939)dt.jonge knielende jugendstil dame die vruchten opraapt, in de linkerhand een volle fruitschaal,Op een ronde sokkel,hoofdaanzet ger. H.35.5 cm.

Brons, 3 figuren
Startprijs 2.750 EUR

E. Boisseau / Emile Andre (1842 -1923 Franrijk), "La defense Du Foyer Salon des Beaux Arts", groot bronzen beeld met mannelijke krijger en moeder met kind. Mooie kwaliteit en patina 61x36x27cm. Cond.:...

Houten beeld in console
Startprijs 350 EUR

Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.

Moreau, Diane brons
Startprijs 1.750 EUR

Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G

Bronzen beeld, elf
Startprijs 120 EUR

Bronzen beeld van een elf met vleugels en dennenappel 20e eeuw. 24x18x8,5cm. Cond.: U

Paar figuren
Startprijs 150 EUR

Paar buikdanseressen,Engeland, van gips bronskleurig gekleurd op vierkante sokkel met plakette "Moorish Dancer" aan achterzijde modelnummer. 1 figuur aan de teen licht beschadid. H.46.5 cm.

Bronzen plaquette, leeuwenkop
Startprijs 60 EUR

Bronzen ornament van een leeuw 20e eeuw. Vermoedelijk Duitsland 5xø17cm. Cond.: G

Masker, pende klein
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.

Beeld, Dogon
Resultaat: 30 EUR

Beeldje Dogan paar uit Burkina Faso, het beeldje is 40/50 jaar oud en 32 cm hoog

Bronzen asbak
Startprijs 60 EUR

Bronzen asbak in Art Deco vorm 20e eeuw. 6,5xø14cm. Cond.: G

Keramisch beeld
Startprijs 300 EUR

Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U

J. Lormier, twee windhonden
Startprijs 500 EUR

J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U

Afrikaans houten beeld
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld midden 20e eeuw voorstellend een man met baard,met een staaf , aan de achterkant resten stof van de schort. H. 70 cm.

Bronzen plaquette, paard
Startprijs 40 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Beeld, meeuw
Resultaat: 50 EUR

Beeld voorstellend een vliegende meeuw 20e eeuw. verchroomd en geheel staand op een steen. Onduidelijk gesigneerd, genummerd 374 14x22x9cm.Cond.: G

Marmeren buste
Startprijs 675 EUR

Ad Leofantis, grote marmeren buste van een vrouw. 19e Eeuws in mooie kwaliteit (vermoedelijk Italië) 56x24x28cm. Cond.: G

Beeld Togo/Teke
Startprijs 50 EUR

Mooi Tsogo beeld uit Gabon. Het beeld is 53 cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.

Stel huwelijksbeelden, Akamba
Startprijs 150 EUR

2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...

Messing Boedha
Startprijs 250 EUR

Messing Boedha 20e eeuw 15x10x7cm. Cond.: G

Bronzen cameraman
Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

Masker, Bakngo
Resultaat: 120 EUR

Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.

IGBO Hoornmasker
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.

Bronzen hertebuste
Resultaat: 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 175 EUR

bronzen beeldje, vrouwelijk naakt op marmeren voetje. Gesigneerd Dr. Götz ca. 1920 20x8,2x6cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans beeld 1e helft 20e eeuw,hout gesneden, zittende figuur, breuken zijn gelijmd.H 54 cm.

Masker, Chowke
Resultaat: 50 EUR

Groot Chowke masker uit Congo. Het masker is 48 cm hoog en ongeveer 40 jaar oud.

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 36 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Zinken beeld, vrouw
Startprijs 400 EUR

Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G

Beeld, Dogon
Startprijs 45 EUR

Oud Luba beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 50 / 60 jaar oud en 47 cm hoog.

Fangbeeld
Startprijs 50 EUR

Oud voorouder Fang beeld uit Kameroen. Het beeld is cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G

Mang Beta bloedpot
Resultaat: 50 EUR

Mangbetu terracotta bloedpot uit Congo ca. 1980. Deze pot werd gebruikt voor het bewaren van runderbloed of andere vloeistoffen.

Gepatineerde sculpture
Startprijs 400 EUR

Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...

Bronzen Boedha, staand
Resultaat: 220 EUR

Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.

Igbo masker, Nigeria
Startprijs 100 EUR

Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.

Cees Willemsen, bronzen paard
Resultaat: 120 EUR

Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...

Beeldje op marmeren voet
Resultaat: 15 EUR

Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.

Crucifix 17e eeuws, eiken
Resultaat: 150 EUR

Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jonglerende dame
Startprijs 250 EUR

Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G

Bronzen Konijn
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpture van een konijn. Begin 21e eeuw. Naar voorbeeld van Francois Pompon. Geheel staand op marmeren sokkel 23x22x14,5cm. Cond.: U

Bronzen vrouw
Startprijs 85 EUR

Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur, abstract
Startprijs 200 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

2 Houten Maria beeldjes
Resultaat: 60 EUR

2 Handgesneden 18e eeuwse Mariabeeldjes uit lindehout. 1x Linkskijkende Maria 1x rechtskijkende Maria. Geheel origineel handbeschilderd met groen en geel. (1 heeft oude wormgaatjes) 16x5x3,5cm. Cond.:...

Bronzen dubbelgezicht
Startprijs 125 EUR

Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U

Bronzen plaquette, Maria
Startprijs 200 EUR

Bronzen plaquette van Maria (tweekleurig brons) op eiken onderplaat, Frans ca. 1900 29x21cm.

Bronzen Uil
Startprijs 130 EUR

Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G

Afrikaans houten masker
Startprijs 150 EUR

Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 125 EUR

Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U

Bronzen violist
Startprijs 80 EUR

Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G

Baccarat vaasje met brons
Startprijs 90 EUR

Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U

Bronzen Torso
Startprijs 240 EUR

Bronzen Torso, genaamd Adele, staand op een marmeren sokkel. 21e eeuws, 54x29x22cm. Cond.: U

Bronzen beeld koningin
Startprijs 90 EUR

Bronzen beeld van een Egyptische farao staand met de armen gekruisd midden 20e eeuw. 45x13x9cm. Cond.: G

Masker, Pende groot
Resultaat: 65 EUR

Traditionele gebruikte Ceremonie masker van de Pende stam uit Congo.
De maskers werden gebruikt voor diverse ceremonies. Dit masker is 60 cm hoog en meer dan 50 jaar oud.

Beeld van een vrouw
Startprijs 40 EUR

Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G

Houten sculpture
Resultaat: 15 EUR

Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jager
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend Afrikaanse jager met speer en kapmes, tevens een dode springbok op de nek 20e eeuw 16x6x9,5cm. Cond.: G

Bronzen Hertebuste
Startprijs 315 EUR

Grote bronzen sculpture van een hertebuste 21e eeuws. De buste is zeer gedetailleerd en heeft een 16-endig gewei. 80x65x32cm. Cond.: U

Masker Bakngo wit
Startprijs 45 EUR

Zeldzaam en oud Bakongo masker uit Congo.
Het masker heeft nog de traditionele glasogen en een glaskralen rand. Het masker is 34 cm hoog en meer dan 45 jaar oud.

Boedha
Startprijs 60 EUR

Bronzen beeld van een zittende boedha ca. 1970 17x11x7,5cm. Cond.: U

Glazen zeearend
Startprijs 70 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Schemerlampje putti
Startprijs 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

Bronzen gans
Geen vanafprijs

Bronzen sculptuur van een staande gans, mooi gedetailleerd 20x12x6cm. Cond. :G

Bronzen jongen met kruik
Startprijs 725 EUR

Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.

2 Olifanten
Resultaat: 35 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. 1x 21cm. (mist 3 nagels). 1x Grote olifant met 2 mensen op de rug H.: 38cm. (heeft geen slagtanden)

Masker
Resultaat: 30 EUR

Chowke masker uit Congo. Het masker is 34 cm en ongeveer 35 jaar oud.

Bronzen Beer
Startprijs 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Bronzen beeld, jager
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwartmarmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G

2 Beelden, compositie
Resultaat: 40 EUR

Paar beelden van compositie begin 1900, voorstellend 1x man met fakkel in de hand staand op een leeuw. 1x Vrouw met tak in de hand staand op een leeuw. 51x14,5cm. Cond.: G

Kindeke Jezus 18e eeuws
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws houten beeld van kindeke Jezus afkomstig uit een oude kerststal. Beeldje is gemaakt van een strolijf, met houten benen, armen en hoofd. Geheel met oude kleding 55x26x22cm. Cond.: R-G

Tinnen beeldje
Startprijs 30 EUR

Tinnen beeldje van de ark van Noach met dieren op de boot 20e eeuw. 8x10x2,5cm.

2 Bronzen dekselvaasjes
Resultaat: 40 EUR

2 Bronzen dekselvaasjes 20e eeuw Afrikaans. De grote is primitief op een zeer goede manier gemaakt, het deksel heeft 3 figuren afbeeldend die een dier uit een val halen 22x13,5cm. Het kleine dekselpot...

Bronzen sculptuur op houten sokkel
Startprijs 125 EUR

Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.

Bronzen hondje
Startprijs 275 EUR

Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.

2 Olifanten
Resultaat: 25 EUR

2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G

Houten beeld, Maria
Startprijs 100 EUR

Houen beeld van Moeder Maria met kindje Jezus 20e eeuw. 42x12x10cm. Cond.: G

Bronzen Eekhoorn
Startprijs 140 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpturen van een eekhoorn. Naar voorbeeld van A. Weinmann. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel. 21e eeuws 45x17,5x14,5cm. Cond.: G

Chinese dame
Startprijs 100 EUR

Kunststof beeld van een Chinese dame gekleed in groen 20e eeuw. Beeld staat op een houten uitgesneden sokkel 29x13x10cm. Cond.: G

Bronzen Boedha, zittend
Resultaat: 750 EUR

Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G

Bronzen plaquette Silence
Startprijs 175 EUR

Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U

Sculptuur
Startprijs 125 EUR

Natuurstenen abstract sculptuur, vermoedelijk Afrikaans. 38x34x40cm. Cond.: U

Jugendstil vrouw
Geen vanafprijs

Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 30 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Bronzen Paard
Startprijs 155 EUR

Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U

Houten beeld
Resultaat: 40 EUR

Houten beeldje van een lachende man met stok. Geheel herrijzend uit het stammetje 20e eeuw 21,5x8x8,5cm. Cond.: G

2 Bronzen Afrikaanse beeldjes
Resultaat: 40 EUR

2 Bronzen beeldjes van 2 Afrikaanse mannen eind 20e eeuw. Zeer decoratief 30,5x7x7cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Startprijs 40 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U

Bronzen abstract beeldje
Resultaat: 45 EUR

Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G