Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...
Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U
Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...
Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.
Art Deco verchroomde kaarsenkandelaar waarschijnlijk Duits ca. 1920-1930 26x30x10cm. Cond.: G
Stel pianokandelaars van brons 20e eeuw. Naar barok voorbeeld Cond.: G
Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G
Interessante doos met antiek gereedschap o.a; 6 Blokschaven, 3 beitels, passer, maatstokken, vijl, boor, mes, zwaard in schede, 2 deurknoppen etc. Cond.: G
Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G
Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R
6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.
Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G
5-Armige Art Deco kandelaar ca. 1920 32x76x21cm. Cond.: G
Bewerkt koperen paneel met religieuze voorstelling. Moeder Maria met kind, Frans 19e eeuw.
Parelmoer foto/schilderijlijstje ca. 1970. Compleet omrand met parelmoer 25,5x31cm. Cond.: G
Bronzen standaard (bodemvondst 60-er jaren). Onder met bladeren en takjes gedecoreerd, bovenop met een grote platte schijf voor eventueel een vaas of kaars. Begin 20e eeuw. 21xø21,5cm. Cond.: G
Gietijzeren beeld van een Guan Yin (patron van het medeleven) eind 20e eeuw 44x12x11cm. Cond.: G
Japans Cloisonne emaille bord gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ca. 1920. Beschadigd 4xø30,5cm.
Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U
Reservistenpijp met porselein. Afbeeldend Maria Kevelaar en en uitgewerkt met bloemen. begin 20e eeuw, mist deksel van de pijp L.:72cm.
Chinees houtgestoken paneel met strijdende figuren te paard midden 20e eeuw. Mist een paar stukjes 106x39cm. Cond.: R
Oude melkbus uit 1970 van Lonneker-Haaksbergen. Groen met beschildering 57xø31cm. Cond.: U
Messing orenvaas gedecoreerd met uitgewerkte rozen begin 20e eeuw. Vaas is ooit verzilverd geweest. Onderkant gemerkt met een vlaggetje en genummerd 1331 38x25x18cm. Cond.: G
Staande Jugendstil stijl lamp in de vorm van planten. Lampekapjes zijn gemaakt als bloemen. Lamp is in nieuwstaat 170x40x40cm. Cond.: G
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
4 Oude etsplaten ca. 1900. 1x Koperen plaat "vader en moeder waken bij kind" 10,5x14cm. 1x Etsplaat van zink "Apostelen in de kerk" 15x10cm. 1x Etsplaat van zink "7 familieleden en pastor zittend aan ...
Roodkoperen Hollandse waterketel 19e eeuw met porseleinen hengsel en knop 25x28x22cm. Cond.: G
18e Eeuwse beddepan van roodkoper met gietijzeren steelhouder en gezwarte gedraaide steel L.: 86cm. Cond.: G
1x Grote messing gegoten kerkkandelaar in barokstijl 66x19x19cm. 2x uit brons gegoten borden ø32cm. Allen midden 20e eeuw. Cond.: G
Antiek koperen balansweegschaal 19e eeuw. Inclusief een gewichtenblok met 5 geijkte gewichten ook 19e eeuws Cond.: G
1x Gietijzeren Duits strijkijzer met tuit. Bij de handgreep zit een ijzeren plaat om de handen te beschermen. De ijzeren plaat is bewerkt met een hakenkruis. 1x Oostenrijks messing strijkijzer Beide C...
Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.
Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S
2 Boeddha's. 1 Zittende boedha van kunststof 21e eeuw. 29cm. 1 Boedha buste van kunststof op sokkel 21e eeuw 42cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Zes antieke Franse koperen kookpannen ca. 1900 met hengsel of steel. ø34cm. ø31cm. ø31cm. ø26cm. ø21cm. ø19cm. Cond.: U
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...
2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U
Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.
Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.
Grote smeedijzeren lantaarn/windlicht in oude stijl gemaakt. 21e Eeuw 75x22x22cm. Cond.: G
Chinees houten beeld van een staande Boedha 20e eeuw. Geheel is met diverse kleuren beschilderd 75x24x17cm. Cond.: G
Grijs smeedijzeren windlichten/kaarsenhouders. 21e Eeuw met vierkante glazen binnenbak 40x15x15cm. Cond.: G
Twee gietijzeren wandkandelaars gebruind van kleur met hier en daar zwart afgezet 20e eeuw. 50x30x16,5cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U
Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U
Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G
Twee messing Oosterse percussie voorladers 19e eeuw. 45x11x6cm. Cond.: G
Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
2 Grote Aziatische messen. 1 Met ivoren heft en intialen ca. 1900 L.: 31,5cm. 1 Met ingelegd heft van koper en tin ca. 1920. Cond.: G
Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas
1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G
19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G
Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U
Opaline petroleumlamp ca. 1900 handbeschilderd met bloemen. Met originele witte kap. Lamp is op latere datum geëlectrificeerd 46xø22cm. Cond.: G
Antieke staande majolica petroleumlamp met metalen voet (geëlectrificeerd) 43xø13cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U
Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G
Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G
2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G
Tafellamp met messing voet en houder. Antieke kap met bloemen beschilderd.
2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G
3 Delen Jugendstil; pillendoosje, brilletje en maatmedaillon (koper) ca. 5cm. Cond.: G
Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G
Italiaanse lamp 1960, porseleinen voet met messing. Lampekap mist stukjes H.: 49cm. Cond.: G
2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G
Grote messing kaarsenstandaard gemaakt in de barokstijl 20e eeuw 42x15x15cm. Cond.: G
Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G
Loper van de kloosterzusters van Dongen die lesgaven in de borduurkunst eind 1800 580x35cm.
Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G
Telefoontoestel , Denemarken 50-er jaren. Koper en messing omhulsel.
Tafellamp met messing houder en voet. Kapje van gekleurd glas. 30-er jaren 39cm. Kap ø18cm.
Hollandse rijtuigenstoof. Buitenkant is van iepenhout met binnenin een geelkoperen bak 19e eeuw. 12xø24cm. Cond.: G
6-Armig koperen Frans kerkkroontje 19e eeuw met ketting 84xø35cm. Cond.: G