3-Rijig designer collier WG 750/000 middeldeel met een roze tourmalijn druppel en briljanten 0.105 ct.,TW/Loepzuiver, L.44 cm.,16 gr.
Collier GG/WG 585/000 bezet met briljanten 0.16ct.,L.42 cm.,6.4 gr.
Ring GG/WG 750/000 met briljanten 0.38 ct.,TW/Loepzuiver,ø 55, 6.4 gr.
Scharnier creolen GG585/000,bezet met briljanten 1.0ct TW/VS-SI 16.2 gr.
Scharnier creolen GG750/000, bezet met briljanten 0.28ct.W/PI,10.2 gr.
Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.40 ct.TW/IF, ø 17 mm.,9.5 gr. zijkanten mooi opengewerkt.
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat,blauwtopaas en citrien navette. L.15 mm.
Collier met 38 zeer fijne wit ,licht creme kleurige Zuidzee parels 10.5-15.5 mm.,met 2 sluitingen WG 750/000,L.44cm.
Oorstekers WG 750/000 met 2 briljanten 0.30ct.,TW/VSI en een zeer fijne zuidzee parel 13 mm.,op massieve vleugels. 13 gr.
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6en 5 mm.half gematteerd L 50 mm., 12.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne zuidzee parel 14 mm.,9.1 gr.
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Armband WG750/000,L 19cm.,bezet met 5 saffier cabochons 2.37 ct,12 briljanten 0.46 ct.,TW/SI kastensluiting en 2 veiligheidsluiting. voormalige verk.prijs €2948.-, 27.1 gr.
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Ring GG 585/000 met een ovale gefacceteerde tanzaniet en diamanten in baquette en briljant slijpsel, 0.5 ct W/SI, ø 66, 5.1 gr. van de ontwerper Ivens.
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.
Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld, bezet met een lapis steen,6.8 gr.,ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.
Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
Ring zilver verguld bezet met een zwarte diamant 1 ct.(met diamantpas) ø63 cm.
Ronde broche GG 14 kt., bezet met pareltjes en een briljantje 8.8 gr.
Hanger GG 14 kt.10.3 gr., erg mooi bewerkt, met 3 kwastjes,groene steen en 4 grijze pareltjes.(achterkant ook mooi bewerkt)
Mooie broche (kan ook als hanger) GG 14 kt.met grote onyx steen met mozaïek inlegwerk.6x4.5cm.26.2 gr.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Broche GG 585/000 met parels, saffier,robijn en een briljantje.0.02ct.,W/SI, 6.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.50ct W/SI.,en een Akoya kweekparel Ø9.5 mm.,4.4 gr.
Akoya kweekparel collier (zwart-wit)Ø7 mm., bolsluiting WG 585/000,L.45cm.
Ovale robijn 0.90ct.,intensief rood zeer goede kleur,zeer kleine inslijpsels.
Ovale robijn 1.0ct.,intensief rood met zeer goede kleur, zeer kleine inslijpsels.
Oorstekers WG 750/000, 6.7 gr. bezet met een grote tahitiparel en briljanten.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahiti parel 11mm.
Hanger GG/WG 585/000 met een witte druppelvormige kweekparel Ø9 mm.,blauwtopaas en citrien L. 18mm., 2.1 gr.
Ring GG 750/000 met briljanten 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, 6.8 gr., met meesterteken van de ontwerper Reinbold
Ring WG/GG750/000 ø56, briljanten 4.85ct. TW/VS en champagnekleurig VS/SI.voormalige verk.prijs€12500.- 14.3 gr.
Armband horloge Baume Mercier,staal en GG750/00 met datumaanduiding ,quartz uurwerk. 86.1 gr.
Turkoois armband 8-rijig,met vlinderslot GG 14 kt. L. 19 cm.
Turkoois 2 rijig-collier met GG 14kt. sluiting en 85 tussenbolletjes, L41 cm.
Ring GG 750/000,van de ontwerper Christian Bauer,met briljanten 0.28 ct.,TW/SI,ø 56,4.6 gr.
Hanger GG 585/000 in de vorm van een hart,deels bezet met briljanten 0.185 ct. W/PI, 5.4 gr., met meesterteken.
Hanger GG 585/000 met een ovale ametist en diamanten.5.1 gr.
3-Rijig granaat collier 39 cm., sluiting GG 14 kt.mooi bewerkt en bezet met een granaat.
Granaat collier met tussenbolletjes GG 14 kt.en GG bolslot.L 46 cm.
Granaat collier L.40 cm.,met GG 14 kt. bolsluiting en 51 tussenbolletjes GG 14 kt.
Granaat collier 2 snoer,L68 cm,(34) met GG 14 kt. schuif en 36 tussenbolletjes GG 14kt.
Gouden lipstickhouder, 14krt. Hollands ca. 1950 5,5xø1,7cm.
Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.
Heren polshorloge, mechanisch Zwitsers horloge jaren 40. Merk: Cord en genummerd. Goed werkend