2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G
19e Eeuwse aardewerken 4 liter kruik met oortje, omgeving Westerwald Duitsland 41xø22cm. Cond.: G
Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
8 Schaaltjes van waaier kristal 1e helft 20e eeuw. Allem lichte randschade ø13,5cm. Cond.: G
Groot handbeschilderde Makkumse schotel met bloemen gedecoreerd 70-er jaren. Randschade aan de onderkant ø36cm.
Hümmel figuur, schrijvend meisje zittend op een bankje nr. 23 70-er jaren 11x6,5x7cm. Cond.: G
Theekopje met schotel 18e eeuw. Kang Sy met figuren en bloemdecor 5xø10,5cm.
3 Iamri bordjes 1e helft 20e eeuw, 2 mnet geschulpte rand ø18cm. ø21cm. en ø22cm. Cond.: G
10 Delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. 5 Kleine kopjes en 5 losse schoteltjes Cond.: R
Porseleinen 3-vaks presenteerschaal waarschijnlijk Thuringen 20e eeuw. 7,5xø29cm.
2 Delen keramiek 20e eeuw. 1x Japans potje met deksel 14xø10cm. 1x Makkums vaasje bont decor (haarscheur) 15xø14cm. Cond.: G
Rose glazen ronden flacon met dop. Het rose glas is geheel omrand met gouden barok beschilderingen. het flaconnetje heeft een zilveren rand. 1e helft 20e eeuw. 16xø9cm. Cond.: G
Belgische glazen asbak 30-er jaren. St Lambert Art deco 8,5x8,5x12cm. Cond.: U
Doosje van been ca 2e helft 20e eeuw. Doosje is in de vorm van een kist en heeft een verborgen lade die je kunt sluiten door te trekken aan het touwtje met dooshoofdjes 6,5x4x2,5cm. Cond.: G