4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G
Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G
Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U
Art Deco likeurset van groen glas ca. 1920. 6 Delig met origineel dienblaadje van amandelhout. Karaf (31,5xø10cm.) en 4 glazen
8 Glazen miniatuurtjes. 1x Zittende olifant (waarschijnlijk Swarovski), 1x paard, 1x eend, 1x varken, 1x abstracte olifant, 1x olifant, 1x vogel, 1x pegel. Cond.: G
Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G
1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...
3 Porseleinen beeldjes Thuringen ca. 1960. Voorstellend musicerend paar zittend aan een tafeltje. Hals van de banjo is gelijmd. H.:17cm. Cond.: G
1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)
Petit four stelletje van Societe Ceramique Maastricht Holland. Compleet gedecoreerd met bloemen. Onderschaal met 6 bordjes begin 20e eeuw. Cond.: G
Engelse koektrommel van aardewerk met bloemendecor. Ware Fieldings begin 20e eeuw 26xø16cm. Cond.: U
3 Delig Delfts blauw kaststel met 2 dezelfde vazen en in het midden 1 grote dekselpot (39xø19cm). Alle vazen gedecoreerd met bloemdecor gemerkt Boch Belgium. Cond.: U
Doosje met 9 Limoges porseleinen delen. Handbeschilderd 20e eeuw waaronder bordjes, plaquettes, doosje en vingerhoed. Cond.: G
Houten tablet met karaf van glas en 6 glazen afgewerkt met zilver (overlay) Cond.: G
Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G
2 Capucijner kop en schotels 18e eeuws. 1x kop(5xø8cm) en schotel(ø12cm) met vogel- en landschapsdecor. 1x kop(4,5xø7,5cm, randschade) en schotel(ø11cm, gaaf) met bloemdecor.
Delfts blauw Herinneringsbord "De Porceleijne Fles" getiteld "Nederland zal herrijzen 5 mei 1945" ø22,5cm. Cond.: G
Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G
2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U
Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G
Glazen miniatuur vleugel. Klep kan ook open worden gezet d.m.v. een stokje, 20e eeuws, cond.: G