05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Stel dekselvazen
Resultaat: 50 EUR

Doos blauw aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaasje distel
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen theekan
Resultaat: 50 EUR

2x kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

4 Tegeltjes met figuren
Resultaat: 50 EUR

4 Makkumse tegeltjes met 4 figuren in Oud Hollandse kledij. (1x visser, 1x karnende vrouw, 1x proviand halende vrouw, 1x man met draaiorgel) 2e helft 20e eeuw 13x13cm.

Doos met ca. 30 tegels
Resultaat: 50 EUR

Doosje met 32 tegels 13x13cm. o.a; 14x bloempottegeltjes rood van kleur. 10x Tegeltjes met huizendecor blauw en rood. 8x Diverse andere tegeltjes. Diverse tegels beschadigd Cond.: R

4-Delig Chinees kaststelltje
Resultaat: 50 EUR

4-Delig 19e eeuws Chinees kaststelletje met familiewapen. 2 Pijpvaasjes H.:11,5cm. en 2 dekslepotjes H.:16cm. 1 dekseltje met chip. Cond.: G

2 Plateel vazen
Resultaat: 50 EUR

2 Antieke plateel vazen Gouda met bloembeschildering 9xø16cm. en 12xø17cm. Cond.: G

Japanse schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote blauw porseleinen Japanse schotel begin 20e eeuw. In het midden handbeschilderd met struiken en een vogel. 1 chip aan de rand verder Cond.: G ø37cm.

Imari dekselpotje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Japans Imari dekselvaasje met zilveren dop. Hollands gekeurd 835/000. Dekselpotje is handbeschilderd met landschapsdecor 17xø11cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 50 EUR

Hummelfiguur, "lausbub"Hum 43, ontwerper Reinhold Unger 1937, .H.14cm.

Chinese schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinese porseleinen schaal met hemelse voorstelling van een man in strijdwagen met 8 vrouwen eromheen. Gemaakt naar voorbeeld van 17e eeuw 80x50cm. Cond.: G

Keramisch heilig beeld
Resultaat: 50 EUR

3 Bordjes 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Schaal Makkum
Resultaat: 45 EUR

Schaal Makkum met Hollands zilveren hengsel 835/000.

2 Beeldjes met bakjes
Resultaat: 45 EUR

5 Chinese borden
Resultaat: 45 EUR

Chinees trekpotje
Resultaat: 45 EUR

Hummel figuur, jongen
Resultaat: 45 EUR

Hümmel figuur, bergbeklimmer nr. 69 70-er jaren 13x7,5x9cm. Cond.: G

7x Hummel figuur
Resultaat: 45 EUR

7 Diverse Hümmel figuurtjes allemaal beschadigd of gelijmd.

83 Delen Engels porselein
Resultaat: 45 EUR

Doos met 83 delen Engels aardewerk 20e eeuw. Cond.: U

2 Kop en schotels
Resultaat: 45 EUR