05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Imari dekselvaas
Startprijs 800 EUR

6-Delig koffieservies
Startprijs 900 EUR

Meissen 6 persoons koffieservies, 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-

Rozenburg set tulpenvazen
Startprijs 1.000 EUR

Rozenburg vaas
Startprijs 1.000 EUR

Platelen vaas gemerkt Rozenburg Den Haag, genummerd L528. Handbeschilderd met Jugendstil decor ca. 1900 21xø13,5cm. Cond.: G

Rozenburg vaas, J.v.d.Vet
Startprijs 1.250 EUR

Grote platelen vaas gesigneerd Rozenburg. beschilderd door Jan van de Vet 1901. Vaas heeft een bloemmotief met 2 grote zwaluwen 29,5xø14cm. Cond.: G

2 Kandelaars Meisen
Startprijs 1.450 EUR

Goud imari kraagvaas
Startprijs 1.500 EUR

Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U

Rozenburg vazen,groen en blauw
Startprijs 1.600 EUR

Rozenburg theekan eierschaal
Startprijs 4.750 EUR

Bijzondere polychroom eierschaal porseleinen theekan gemerkt Rozenburg ca. 1900. 19,5x16,5x11cm. Cond.: U