Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese bordjes
Geen vanafprijs

2 Chinese bordjes. 1x Klein diep bordje met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw 3,5xø13cm. Cond.: G 1x Klein bordje met bloemdecor ca. 1900 ø13cm. Cond.: G

Glaasje
Geen vanafprijs

Geribt oud kristallen vaasje (draadglas) met verzilverd voetje ca. 1900, 1 chipje 12xø6cm. Cond.: G

5 Delen Petrus Regout
Geen vanafprijs

2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.

2 Keulse potten
Geen vanafprijs

Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuurtje ca, 1906-1963. Voorstellend meisje op hekje 10x7x3,5cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 40 EUR

Hummel figuurtje ca, 1957-1960. Voorstellend meisje en jongen met korf 14x4,5x6cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

5 Delen ca. 1900. Messing petroleumlamp, strijkijzer, 2 carbidlampen, koektrommel. Cond.: G

33 Glazen glas en kristal
Resultaat: 25 EUR

28 Oude kristallen geslepen glazen en 5 divers glas 20e eeuw. Cond.: G

Grote doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Grote doos diverse spulletjes o.a; petit-four stelletje, vaasje, aanbiedschaaltjes, dekseldoosjes, diverse borden, rozenkrans met kruis,bloempotten en kaarsenstandaards Cond.: G

Platelen kaststel
Geen vanafprijs

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

5 Imari borden
Geen vanafprijs

5 Imari borden eind 20e eeuw. 3x kleine borden met bloemdecor ø16cm. 2x grote borden ø21cm. Cond.: U

Opaline vaas
Geen vanafprijs

Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G

2 Imari borden
Geen vanafprijs

2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

2 Imari aanbiedschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G

4 Familie Rose bordjes
Geen vanafprijs

4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.

3 Delen imari
Geen vanafprijs

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

Aardewerken kaststel
Geen vanafprijs

3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G

3 Delen glas
Geen vanafprijs

3 Delen glas o.a; een glazen blauwe dekselvaas(18,5x15cm.) met divers slijpsel en 2 glazen tulpenvazen 40cm.

Chinese schotel, zilveren beugel
Resultaat: 60 EUR

Blauw Chinese 18e eeuwse schotel met zilveren beugel. Schotel is gelijmd ø27cm. Beugel is 835/000 Hollands zilver. Maker is A2F (Fontani Sr. ACHR. Amsterdam 1894-1921)

Serie porseleinen borden
Geen vanafprijs

6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G

2 Porseleinen borden, molens
Geen vanafprijs

2 Oud Hollandse borden, Ø24cm. Cond.: U

Kaasplateau
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.

3-Delig kaststel Satsuma
Geen vanafprijs

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

5 kop en schotels rood/goud
Resultaat: 10 EUR

5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G