2 Chinese bordjes. 1x Klein diep bordje met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw 3,5xø13cm. Cond.: G 1x Klein bordje met bloemdecor ca. 1900 ø13cm. Cond.: G
Geribt oud kristallen vaasje (draadglas) met verzilverd voetje ca. 1900, 1 chipje 12xø6cm. Cond.: G
2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.
Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U
Hummel figuurtje ca, 1906-1963. Voorstellend meisje op hekje 10x7x3,5cm. Cond.: G
Hummel figuurtje ca, 1957-1960. Voorstellend meisje en jongen met korf 14x4,5x6cm. Cond.: G
5 Delen ca. 1900. Messing petroleumlamp, strijkijzer, 2 carbidlampen, koektrommel. Cond.: G
28 Oude kristallen geslepen glazen en 5 divers glas 20e eeuw. Cond.: G
Grote doos diverse spulletjes o.a; petit-four stelletje, vaasje, aanbiedschaaltjes, dekseldoosjes, diverse borden, rozenkrans met kruis,bloempotten en kaarsenstandaards Cond.: G
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
5 Imari borden eind 20e eeuw. 3x kleine borden met bloemdecor ø16cm. 2x grote borden ø21cm. Cond.: U
Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G
2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
2 Imari handbeschilderde aanbiedschaaltjes met iets opengewerkte rand. In het midden een afbeelding van een paradijsvogel 2e helft 20e eeuw. ø20cm. Cond.: G
4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.
3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...
3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G
3 Delen glas o.a; een glazen blauwe dekselvaas(18,5x15cm.) met divers slijpsel en 2 glazen tulpenvazen 40cm.
Blauw Chinese 18e eeuwse schotel met zilveren beugel. Schotel is gelijmd ø27cm. Beugel is 835/000 Hollands zilver. Maker is A2F (Fontani Sr. ACHR. Amsterdam 1894-1921)
6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G
Aardewerken kaasplateau met mes. Het plateau is gemaakt in de vorm van een blad en goudkleurig ingekleurd. Het mes heeft een groen aardewerken heft (gelijmd). 70-er jaren 26x23cm.
3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G
5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G