Grote ovale visschaal, Thuringen ca. 1880. Beschilderd met bloemen en planten.
Langwerpig porseleinen plaquette, Italië,eind 19e eeuw portret van een jonge kokette dame.gesign.C.Viterbo gedat.1896, 18x13 cm.
Ontbijtservies Royal Albert,Old-country roses, Engeland 10 kop en schotels,koffiekan H.26 cm.,etagere H.26 cm.,ronde gebakschaal Ø25 cm.,5 eierdopjes,tafelbel, 2 zoutvaatjes H.8 cm.,botervloot,melkkan...
Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.
Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.
Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.
Twee bij elkaar horende antieke ivoren ronde doosjes met uitgesneden deksel (afbeelding en ingekleurd negerhoofd). Beide gesigneerd door de ontwerper middels afbeelding van een insect aan de binnenzij...
2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G
Chinese 8-hoekige vleesschotel 18e eeuw, met landschapsmotieven beschilderd 26x34cm. Gaaf.
Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.
Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G
Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G
Interessante tafel decoratie, 2e helft 20e eeuw,metaal in de vorm van een vogelfiguur met lange snavel,op één poot met 3 klauwen, ogen van 2 ametisten, staand op een onregelmatige bergkristal, op plex...
Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)
Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)
Mooie aardewerken paraplu vaas, ivoor kleur met rose en blauwe bloemen en zalmkleurige randversiering. H 62 cm ø28 cm
Ovale Chinese schotel 18e eeuw Chieng Lung. Blauw-wit met bloemdecor 23x32cm. Gaaf.
Grote Chinese 8-hoekige schotel 18e eeuw, met landschapsdecor 30,5x38cm. Cond.: G
Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G
2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.
12-Persoons theeservies 30-/40-er jaren Maria bont Rosenthal met bloemmotief. o.a; theepot, melkkan, suikerpot en 12 kop en schotels.
3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U
Platelen knobbelvaasje van Rozenburg met Italiaans decor genummerd 81 ca. 1900 13xø10cm. Cond.: G