Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U
Rozenburg platelen vaasje met Juliaantje decor genummerd 1.3.1. ca. 1900. Klein haarscheurtje verder goed 17xø8cm.
Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.
34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...
2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.best. ovale voet. H.60 cm.
Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Koffieservies voor 6 personen Royal Albert,26 delig, Old-country roses,Engeland,koffiekan H.26 cm.,theekan H.17 cm.,6 kop en schotels,gebakschaal Ø31 cm.,6 gebakbordjes Ø18 cm.,cakeschaal L29 cm.,melk...
Antiek originele baardmanskruik ca. 1900. Kruik is van aardewerk 37xø21cm. Cond.: G
Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw, rand is gerestaureerd 27,5x22cm.
Grote keramiek driedimesionale plaquette, gemerkt met het wapen van Karlsruhe, voorstellend landarbeiders 52x43x7cm. Cond.: G
Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...
Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp is gaaf, schotel heeft 1 chipje. 15,5x26,5x20,5cm.
Platelen jardiniere gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1900. Maker: W.F. Abspoel 1903. Compleet handbeschilderd met bloemen 10x25x18cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...
Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Antiek ivoren slagtand van een olifant met snijwerk van diverse dieren, Afrikaans. Rustend op zwartkleurige houten standaard, tand is gerestaureerd. L.: 99cm. Cond.: G
Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G
Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.
Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.