Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U

Rozenburg vaasje
Startprijs 300 EUR

Rozenburg platelen vaasje met Juliaantje decor genummerd 1.3.1. ca. 1900. Klein haarscheurtje verder goed 17xø8cm.

Kanton vaas
Startprijs 300 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

Rosenthal servies
Startprijs 300 EUR

34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...

2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.

2 Plateel wandlampen
Resultaat: 280 EUR

Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U

Groot aardewerken beeld
Startprijs 300 EUR

Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.best. ovale voet. H.60 cm.

Royal Albert,eetservies
Startprijs 300 EUR

Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...

Royal Albert ,koffieservies
Startprijs 300 EUR

Koffieservies voor 6 personen Royal Albert,26 delig, Old-country roses,Engeland,koffiekan H.26 cm.,theekan H.17 cm.,6 kop en schotels,gebakschaal Ø31 cm.,6 gebakbordjes Ø18 cm.,cakeschaal L29 cm.,melk...

Baardmankruik
Startprijs 300 EUR

Antiek originele baardmanskruik ca. 1900. Kruik is van aardewerk 37xø21cm. Cond.: G

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw.
Startprijs 325 EUR

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw, rand is gerestaureerd 27,5x22cm.

Jugendstil plaquette, Karlsruhe
Startprijs 350 EUR

Grote keramiek driedimesionale plaquette, gemerkt met het wapen van Karlsruhe, voorstellend landarbeiders 52x43x7cm. Cond.: G

29-Delig GIEN Servies
Resultaat: 450 EUR

Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...

Imari dekselvaas
Startprijs 400 EUR

Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.

Blauw geslepen stolp
Startprijs 400 EUR

Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp is gaaf, schotel heeft 1 chipje. 15,5x26,5x20,5cm.

Rozenburg jardiniere
Startprijs 420 EUR

Platelen jardiniere gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1900. Maker: W.F. Abspoel 1903. Compleet handbeschilderd met bloemen 10x25x18cm. Cond.: G

2 Ivoren tanden
Startprijs 450 EUR

Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...

Imari scheerbekken
Resultaat: 750 EUR

Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U

Ivoren slagtand
Startprijs 500 EUR

Antiek ivoren slagtand van een olifant met snijwerk van diverse dieren, Afrikaans. Rustend op zwartkleurige houten standaard, tand is gerestaureerd. L.: 99cm. Cond.: G

Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G

Goudimari kraagvaas
Startprijs 550 EUR

Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.

Tegeltableau
Startprijs 675 EUR

Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 750 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.