Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Ampullen
Resultaat: 600 EUR

2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.

Zilveren servies,3-delig
Startprijs 650 EUR

Hollands zilveren servies, 3-delig. Maker: Begeer, C.L.J. Utrecht 835/000 621gr. Cond.: U

Hollands zilveren dienblad
Startprijs 650 EUR

Hollands zilveren dienblad. Mooi zilveren dienblad met een luxe opstaande galerierand. Maker: AP3, 835/000 369gr. 28,6x20,8x1,9cm. Cond.: U

Fruit tassa, Frans
Startprijs 720 EUR

Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U

Koektrommel met figuren
Startprijs 720 EUR

Zware Duitse zilveren koektrommel met afbeeldingen van spelende kinderen 800/000 587gr. 16x12x7cm. Cond.: U

Koektrommel op onderschotel
Startprijs 720 EUR

Mooie strakke zware zilveren koektrommel (16x12x7,4cm.) op originele onderschotel (26x22cm.) Hollands gekeurd 925/000 854gr. Cond.: U

Zilveren broodmand
Startprijs 750 EUR

Grote zilveren ajour gezaagde Hollandse broodmand. Maker: Aubert & Zonen Den Haag 835/000 305gr. 26x18x8,5cm.

Handgezaagde hengselmand
Startprijs 750 EUR

Prachtige grote handgezaagde zilveren hengselmand rustend op een strakke voet. 928gr. 33,5x32x22,5cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Startprijs 900 EUR

Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.

Zilveren wijwateremmertje
Startprijs 900 EUR

Zilveren wijwateremmertje, Italië (Napels) gekeurd 17e eeuw 195gr. 12,5xø10cm. Cond.: G

4 Zilveren aarbeischotels
Startprijs 1.200 EUR

4 Zilveren aardbeienschotels. Birmingham gekeurd 1911, 1151gr. ø21,5cm. Cond.: G

Ca. 100 delen zilv. bestek
Startprijs 1.500 EUR

Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.

Zilveren theeservies
Startprijs 2.500 EUR

5-Delig zilveren theeservies, America gekeurd ca. 1930. 925/000 Buchman and Son 2713gr. Cond.: G

Puntfilet diner bestek
Startprijs 3.500 EUR

Zilveren diner bestek waaronder viscouvert, opdienlepels, tafel- en dessertcouvert en messen. Puntfilet Hollands, 63 delig. 835/000 4109gr.