Hollands zilveren dienblad. Mooi zilveren dienblad met een luxe opstaande galerierand. Maker: AP3, 835/000 369gr. 28,6x20,8x1,9cm. Cond.: U
Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U
Mooie strakke zware zilveren koektrommel (16x12x7,4cm.) op originele onderschotel (26x22cm.) Hollands gekeurd 925/000 854gr. Cond.: U
Grote zilveren ajour gezaagde Hollandse broodmand. Maker: Aubert & Zonen Den Haag 835/000 305gr. 26x18x8,5cm.
Prachtige grote handgezaagde zilveren hengselmand rustend op een strakke voet. 928gr. 33,5x32x22,5cm. Cond.: U
Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.
Zilveren wijwateremmertje, Italië (Napels) gekeurd 17e eeuw 195gr. 12,5xø10cm. Cond.: G
4 Zilveren aardbeienschotels. Birmingham gekeurd 1911, 1151gr. ø21,5cm. Cond.: G
Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.
5-Delig zilveren theeservies, America gekeurd ca. 1930. 925/000 Buchman and Son 2713gr. Cond.: G