Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.

Zilveren kaasschaaf
Resultaat: 30 EUR

Leuke Hollandse zilveren kaasschaaf met zilveren Art Deco heft 1930. 835/000 Cond.: U

4 Delen zilver/verzilverde
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 4 delen zilver en/of verzilverd. 2 Beursjes, aansteker en parfumflesje.

Zilveren naaldenkokertje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R

Zilveren schaaltje
Startprijs 30 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U

Silverplated kandelaar
Resultaat: 45 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

2 Zilveren servetringen
Startprijs 35 EUR

2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U

3 Zilveren dobbelstenen
Startprijs 40 EUR

3 Zilveren dobbelsteentjes. Gewicht samen 31gr.

Plated handwerkschaal
Startprijs 40 EUR

Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U

Duitse beker
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits zilveren beker 800/000 63gr. H.: 9cm. Cond.: G

Amerikaanse sterling beker
Startprijs 40 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, kandelaar
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, vaasje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren vaasje 800/000 15gr. Cond.: U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Leuk klein zilveren pillendoosje 800/000 16gr. Cond.: U

Karaf
Startprijs 45 EUR

Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.

Plated warmhoudschaal
Startprijs 45 EUR

W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R

4x Zilveren miniatuur
Resultaat: 45 EUR

4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.

2 Kandelaartjes zilver
Startprijs 50 EUR

2 Zilveren kaarsenstandaards 925/000 6cm. Cond.: G

Roomlepel zilver
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepeltje (steel is opnieuw aan de bak gezet), 835/000 14gr. 12cm. Cond.: R

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren gembervork 1888 835/000. Maker: Kemper & Zonen , Fam J.M. van Voorschoten 1858/1924. Hollands zilveren taartschep 1931 835/000. Cond.: U Gewicht samen 90gr.

3 Vorken
Resultaat: 40 EUR

3 Hollands gekeurde zilveren zuurvorkjes 835/000 121gr. 1x Grote zuurvork 23,5cm. 2x Kleinere zuurvork 14cm. Cond.: G

Dienblad met kofiiestel
Startprijs 50 EUR

Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G

Diverse Nederlandse munten
Resultaat: 80 EUR

Diverse Nederlandse munten o.a; 1x zilveren 50G 1998, 1x zilveren 50G 1984, 1x zilveren 50G 1995, 4x zilveren 10G 1970, 1970, 1973, 1995. 3x 2,5G, 18x 1G, 1x grote buitenlandse munt, 1x Munt gemaakt a...

Zilveren miniatuur, matador
Startprijs 50 EUR

Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U