3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U
Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U
Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.
W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R
4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.
3 Hollands gekeurde zilveren zuurvorkjes 835/000 121gr. 1x Grote zuurvork 23,5cm. 2x Kleinere zuurvork 14cm. Cond.: G
Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G
Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U