Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwartmarmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G
18e Eeuws houten beeld van kindeke Jezus afkomstig uit een oude kerststal. Beeldje is gemaakt van een strolijf, met houten benen, armen en hoofd. Geheel met oude kleding 55x26x22cm. Cond.: R-G
Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.
Alabast figuur, gesign.Boeltzig,Reinhold (1863-1939)dt.jonge knielende jugendstil dame die vruchten opraapt, in de linkerhand een volle fruitschaal,Op een ronde sokkel,hoofdaanzet ger. H.35.5 cm.
Ad Leofantis, grote marmeren buste van een vrouw. 19e Eeuws in mooie kwaliteit (vermoedelijk Italië) 56x24x28cm. Cond.: G
A. Bingen Jeune et F. Costenoble Fondeurs Paris, groot bronzen beeld ca. 1900 van Jeanne D' Arc met zwaar. Mooie kwaliteit en patine 78x30x28cm. Cond.: U